ניקוס ורטיס מגיע לישראל

הזמר היווני האהוב יופיע בהיכל 'מנורה מבטחים' בתל אביב ויארח את עידן חביב

הזמר היווני ניקוס ורטיס לא מוכן לוותר עלינו וחוזר לישראל לאחר שנאלץ לבטל ולדחות את המופע בעקבות מבצע 'שומר חומות' ובעקבות מגבלות הקורונה.

במופע מפתיע ומרגש, יארח ורטיס את עידן חביב, מהקולות האהובים של השנים האחרונות. המופע, אשר אורכו כשעתיים וחצי, יכלול את מיטב הרפרטואר של ורטיס בעיבודים מיוחדים בליווי להקה בת 25 נגנים.

הכוכב היווני ניקוס ורטיס, אשר הפך לשגריר המוסיקה היוונית בישראל ובעולם, חוזר להופעה אחת בלבד, שתתקיים ב-19.10 בהיכל 'מנורה מבטחים' בתל אביב, הופעה שתסחף את הקהל לחגיגה יוונית משובחת. לאחר ביטול המופע בחודש מאי האחרון, בעקבות המצב הביטחוני, ולאחר ביטול נוסף, שמח ורטיס ונרגש לחזור ולהופיע בישראל.

לאחר שזכה לתהילה בארצו, יצא ורטיס לסיבוב הופעות עולמי והופיע באוסטרליה, ארצות הברית, קנדה ואירופה. בעקבות הצלחתו, נוצר הקשר עם ישראל כעם שאוהב מוזיקה ים תיכונית, פולקלור ומסיבות טברנה, כך שבשנת 2011 מצא את עצמו ורטיס משתף פעולה עם הזמרת שרית חדד שאיתה ביצע את הדואט 'משחק החיים'. בשנת 2014 חבר למופע המשותף של שרית חדד ואייל גולן באצטדיון בלומפילד, שם ביצע את מיטב שיריו ודואטים משותפים עם האומנים הפופולאריים, שיתף פעולה גם עם הזמר שלומי שבת וכן אירח את עידן רייכל ואת איתי לוי.

רבים מלהיטיו של הזמר האהוד זכו לעיבוד ישראלי ובוצעו בעברית על ידי זמרים ישראליים לדוגמב: "זה אני" ו"כשאת אתו" של אייל גולן, "פעם בחיים" של מושיק עפיה ושלמי סרנגה, "כאן בלעדיך" של מאור אדרי, "מאריפוסה" של שלומי שבת, "אין דבר כזה" של הצמד סטלוס ואורן חן ו"אם תחכי לי" של פאר טסי.

ורטיס, יליד הולנד שעבר עם משפחתו בגיל צעיר לאתונה בירת יוון, החל את דרכו המוזיקלית בלימוד נגינה על בוזוקי והמשיך בתחום השירה במועדוני סלוניקי וחבל מקדוניה. הזמר זכה במהלך דרכו לפרס הזמר החדש הטוב ביותר ביוון בטקס תחרות פרסי 'האריון' מטעם הפדרציה לתקליטים של יוון, אלבום פלטינה ופרס לסינגל היווני הנמכר ביותר. בנוסף, מידי שנה מבקרים אלפיי ישראלים במועדונים של ניקוס – 'yton' שבאתונה ו'אורמה' בסלוניקי.

רוכשי הכרטיסים יקבלו כרטיסים חדשים לתאריך החדש באותה קטגוריה בה רכשו.

מחירי כרטיסים: החל מ-295 שקלים.

לרכישת כרטיסים: קופות 'לאן' leaan.co.il .

מוזמנים להאזין לסינגל החדש שורטיס השיק לאחרונה:

https://bit.ly/3BgaXEe