נכנסים לכושר

להגיע לכושר. רגע של אימון (צילום: באדיבות המסלול)
להגיע לכושר. רגע של אימון (צילום: באדיבות המסלול)
חדש ביישוב: פרויקט כושר קרבי והכנה לצבא במבשרת ציון יוצא לדרך

בשורה למיועדים לגיוס לצה"ל. בימים אלה יוצא לדרך במבשרת ציון פרויקט מסלול – כושר קרבי והכנה לצבא. תוכנית הקורס: פיתוח יכולות קרביות וגופניות גבוהות; בניית ביטחון עצמי וכישורי הובלה ומנהיגות; מורשת קרב, שיחות עם לוחמים ומידע בנושא ימי מיון; סימולציות לימי סיירות וגיבושים, אימונים בים ו-170 סוגי אימונים ליציאה מאזור הנוחות.

הפרויקט מיועד לבנים ולבנות בכיתות י'-י"ב ויתקיים בפארק הכלבים, הר איתן ובגן השלום. פתיחת הקורס מותנית במספר המשתתפים. מספר המקומות מוגבל.

רועי פלג, מנהל המסלול: זו לא הפעם הראשונה שלנו במבשרת. הצוות שלנו קיים במועצה כבר שמונה שנים, בהן הכשרנו מאות נערים ונערות. יש לנו 25 צוותים בכל הארץ – מאילת ועד חיפה. כרגע יוכלו לקחת חלק בפרויקט כ-30 משתתפים ומשתתפות. התחלנו להפיץ עדכונים למתעניינים חדשים ובשבועיים הקרובים תימסר ההרשמה. אני חושב שמאז שבעה באוקטבור החשיבות של התגייסות לשירות משמעותי, במיקוד על קרבי, מראה עד כמה הכנה טובה לצבא היא מהותית ותורמת למדינת ישראל. לכן, אנו רואים במתנה זו שהמועצה נותנת לבני הנוער, הזדמנות נהדרת להשפיע על החיים של עצמם וגם על החברה בישראל".

לימור גור, מנהלת אגף החינוך במועצה: "אני מאוד מאמינה בחינוך לערכים, לאהבת המדינה, לתרומה, לנתינה. יש לסביבה, כמו לבית ולמשפחה, המון משמעות בטיפוח ערכים אלה. לכן, אני סבורה שכרשות מוטלת עלינו החובה לעודד את הנוער שלנו לשירות משמעותי, להגנה על המולדת ולמקסום יכולות הנוער שלנו במסגרת השירות הצבאי – שירות שגם ייתנו בו למען המדינה וגם יהיו מועצמים ברמה האישית. תיכון 'הראל' נותן את חלקו ומחנך לערכים אלה ופרויקט 'המסלול' משלים זאת ברמה הרשותית".

לפרטים: 050-9095504 (רועי פלג, מנהל המסלול), 02-5348755 (ריקי אבו, במועצה).