נלחמים ביובש בשפתיים

צילום: אבי וולדמן
צילום: אבי וולדמן
מגוון שפתוני לחות עשירים ואיכותיים מבית המותגים המובילים

אתר 'דיל קוסמטיקס', המרכז מאות מותגים ישראלים ובינלאומיים בתחומי הקוסמטיקה, טיפוח, איפור, בישום, בריאות, לייף סטייל ועוד, עוזר להילחם ביובש הטורדני בשפתיים שמביאה עימה עונת החורף, באמצעותם של מגוון שפתוני לחות עשירים ואיכותיים מבית המותגים המובילים.

אחד הסממנים הראשוניים של החורף הן הופעתן של שפתיים יבשות, סדוקות ומתקלפות. התופעה נגרמת כאשר הלחות הקייצית מתחלפת בהדרגה באוויר חורפי, קריר ויבש יותר. הנטייה הטבעית ללקק את השפתיים בכדי להרטיבן או חלילה לקלפן באופן ידני עלולות להחמיר את תופעת היובש ואף להופכה לכרונית.

מלבד הימנעות מחשיפה ממושכת לקור, מומלץ למרוח על השפתיים שפתון המעשיר אותן בלחות, כאשר ההמלצה היא למרוח במיוחד לפני השינה, אז היובש נוטה להחמיר.

בין האופציות הרבות המוצעות באתר, ניתן למצוא שפתונים המועשרים בכל טוב, החל משמנים איכותיים, דרך חמאות מרככות ועד צמחי מרפא מלאי סגולות רפואיותף וכן שילובים שונים בין כל אלו.

כמו כן, בין המבחר ניתן למצוא הן שפתונים טבעיים ואורגניים, הן כאלו המיועדים להחדרת לחות ומניעת היובש טרם הופעתו, והן כאלו טיפוליים המיועדים להקלה על דרגות שונות של שפתיים יבשות.

בין המותגים ניתן למצוא את אלו יוגה ביוטי, מורז, אמה לורה, פאיו, וולדה, לה רוש פוזה, כריסטינה, גולדן רוז, לבידו, ד"ר כדיר, ערוגות, ד"ר עור ורבים נוספים.

טווח המחירים: 180- 19.90 שקלים.

ניתן להשיג ב-www.dealcosmetics.co.il