נעים וטעים להכיר: Sweets

קפטן בית"ר ירושלים, הכדורגלן אופיר קריאף, פתח בית קפה חדש בהשקעה של כמיליון שקלים בקניון 'הדר' בירושלים

אופיר קריאף, שחקן קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים,  פתח בית קפה חדש בקניון 'הדר' בירושלים תחת השם:  סוויטס   (Sweets) יחד עם שני שותפים: ורד בלישה ואיש העסקים אחיטוב גץ.

בית הקפה של קריאף נפתח בהשקעה של כמיליון שקלים, מתפרש על פני 30  מ"ר וממוקם בקומה השנייה בקניון. הקפה מעוצב  בסגנון בית קפה פריזאי מודרני בגווני פסטל נעימים.

בית הקפה החדש ממציע תפריט עשיר ומוקפד, עליו מנצחת השפית אלונה פארוז. סגנון המנות הוא קינוחי פטיסרי שמלווים בקפה המופק מתערובות קפה מהטובות בעולם. בנוסף, עורך המקום בהזמנה מראש סדנאות פטיסרי וימי הולדת.

אופיר קריאף: "כירושלמי אני נרגש לפתוח בירושלים בית קפה בסגנון אחר, אשר ייתן לירושלמים טעם של חו"ל. החלטתי לפתוח את המקום בקניון 'הדר' הממוקם בליבה של העיר ירושלים, מקום מרכזי המשלב בילוי וקניות שהפך בשנים האחרונות למוקד עליה לרגל לתיירות פנים ותיירות חוץ. מדובר בבית קפה מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר ואנו נארח בו במהלך השנה הקרובה אושיות רבות מהארץ ומחו"ל".

לירון אלקיים, מנכ"לית קניון 'הדר': "אנו שמחים על מיזמים חדשים מצידם של פרסונות ירושלמיות מוכרות. הציבור הירושלמי אוהב את קריאף ומחובר לעשייתו. אין לי ספק כי בית הקפה יקבל אהבה רבה מלקוחות קניון 'הדר' ואני מזמינה אותם לבקר ולטעום טעמים חדשים בניחוח פריז".