נעלי הפרמיום של סק'צרס

צילום: יח"צ חו"ל
קולקציית הפרימיום של המותג הספורט והלייף סטייל הבינלאומי SKECHERS עם המעצב האמריקאי MARK NASON * הקולקציה בהשראת זרם הרוק אנד רול של הסבנטיז

מותג הספורט והלייף סטייל בינלאומי סקצ'רס  בשיתוף פעולה עם המעצב האמריקאי הנחשב מארק נייסון (Mark Nason) ומציג את קולקציית נעלי הפרימיום של המותג  לנשים וגברים.  

הקולקציה הייחודית בהשראת זרם הרוק אנד רול של הסבנטיז. הנעליים מעוצבות באיטליה מחומרים איכותיים תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים עם האיפיון המרכזי: סוליות גאומטריות בצורות מדליקות שהפכו מזוהות עם שמו של המעצב.

רוב הנעליים בקולקציה מצוידות בגפה סרוגה עם טכנולוגיות סריגה חדשניות ומדרסי Memory Foam Lux, טכנולוגיה הזוכרת את תצורת כף הרגל הייחודית ומתאימה עצמה אליה.

Mark Nason הוא מעצב אמריקאי (במקור מלוס אנג'לס) בעל ניסיון עשיר בעיצוב נעליים, המעצב תחת מותג פרטי הנושא את שמו ועבור המותג סקצ'רס בקולקציות פרימיום ייחודיות. הקולקציות מציגות מגוון דגמים בסגנון קזו'אל מודרני בהשראת זרם הרוק אנד רול מחומרים איכותיים והקפדה על הפרטים הכי קטנים עם האיפיון המרכזי: סוליות גאומטריות בצורות מדליקות שהפכו מזוהות עם שמו של המעצב.

מידות -36-46

טווח מחירים: 349.9 – 399.9 שקלים

ניתן להשיג ברשת חנויות סקצ'רס ובאתר SKECHERS.CO.IL