נערכים לעתיד

תערוכת 'אגרומשוב 2022' תתקיים בסימן חדשנות בחקלאות והפיכת הרפורמה מאיום להזדמנות

בין גל קורונה אחד לאחר, בעולם החקלאי נערכים כבר לאירוע הגדול של שנת 2022 – תערוכת 'אגרומשוב' שתתקיים זו הפעם ה-31 ותכלול מושבים מקצועיים בתחומים הבוערים שעל סדר יומה של החקלאות הישראלית. בעידן הקורונה ובצל הרפורמות שמציבות אתגרים גדולים בפני החקלאי הישראלי, יש לתערוכה ולמושבים משמעות כבירה. האירוע יתקיים ב-14-15.6 בירושלים. ההרשמה החלה.

תערוכת 'אגרומשוב' מזמינה לחוויה יוצאת דופן של חקלאות ישראלית במיטבה ולחשיפת רשימה ארוכה של חידושים. במסגרת התערוכה, יתקיימו מושבים מקצועיים על הנושאים החקלאיים שנמצאים על סדר היום, כאשר הנושא שיוביל את האירוע הוא חדשנות בחקלאות הישראלית והפיכת הרפורמה מאיום על החקלאות והחקלאי, להזדמנות ולהתחדשות.

בתערוכה יוצגו לציבור הרחב פיתוחים וגידולים חדשים, טכנולוגיות פורצות דרך שמציבות את ישראל בפסגת החדשנות העולמית בתחום החקלאות, אמצעי הגנה ושמירה על השטחים החקלאיים, שיטות השקיה חדשניות ועוד. במסגרת 'אגרומשוב 2022', תתקיים פעילות 'שולחנות עגולים' בתחומי החקלאות השונים, פעילות שהחלה בוועידת ישראל לחקלאות וזכתה להצלחה כבירה וכעת תימשך גם ב'אגרומשוב 2022'. כמו כן, יתקיים האירוע במעמד שרים, חברי כנסת, ראשי ארגונים חקלאיים, בעלי רשתות השיווק וחקלאים רבים.

חיים אלוש, מנכ"ל 'אגרומשוב': "גם בעידן הקורונה אנחנו שומרים על הגחלת וממשיכים לקיים את האירועים המשמעותיים לחקלאי הישראלי ולחקלאות שלנו. תערוכת 'אגרומשוב' בשנת 2021 הייתה האירוע החקלאי הראשון בעידן הקורונה וגם השנה נמשיך במסורת זו השנה ה-31 עם התערוכה המובילה והמקצועית בישראל בתחום החקלאות. המטרה היא להציג את החידושים והפיתוחים, לייצר עסקאות בין החקלאים, לקיים דיונים מקצועיים ולקדם את החקלאות הישראלית".