נפתח 'תיאטרון הקרון' המחודש

צילום: דור כרמי
צילום: דור כרמי
מבנה התיאטרון החדש הוקם באמצעות תרומת משפחות דוידסון מלונדון והקרן לירושלים והוא כולל שני אולמות, במת חוץ, בית קפה ומרחב חיצוני עבור פעילויות שונות

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, ונשיא הקרן לירושלים, שי דורון, חנכו את משכנו החדש של 'תיאטרון הקרון' הירושלמי. חנוכת המשכן החדש, הממוקם במרכז התרבות החדש בגן הפעמון – בשמו החדש: 'משכן תיאטרון דוידסון' – התמזגה עם הפתיחה החגיגית של פסטיבל הקרון הבינלאומי ה-30, אירוע הנתמך על-ידי עיריית ירושלים, באמצעות מינהל תרבות ובנוסף על-ידי קרן ירושלים, מפעל הפיס ומשרד החוץ. מבנה התיאטרון החדש הוקם באמצעות תרומת משפחות דוידסון מלונדון והקרן לירושלים והוא כולל שני אולמות, במת חוץ, בית קפה ומרחב חיצוני עבור פעילויות שונות.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "פתיחתו המחודשת של 'תיאטרון הקרון' הירושלמי היא נדבך נוסף בביסוסה של העיר כמרכז שוקק לפעילויות תרבות ופנאי לרווחת התושבים והמתארחים בעיר. עיריית ירושלים מזמינה את הציבור הרחב להגיע וליהנות ממגוון ההצגות והפעילויות המוצעות במסגרת 'פסטיבל הקרון'".

שי דורון, נשיא הקרן לירושלים: "הקמת בית חדש ל'תיאטרון הקרון', משכן תיאטרון דוידסון, היא בגדר הגשמת חלום שהתאפשר בזכות נדיבותה של משפחת דוידסון מאנגליה. הבית החדש הוא חלק מחזון הקרן לתרבות יוצרת בעיר והוא ישמש מרכז תרבות ירושלמי תוסס שיפנה למגוון רחב של קהלים גם מעבר לשעות הפעילות המיועדות לילדים".