נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי

חדש על המדף: נקניקיות בקר פרמיום בסגנון אמריקאי ניו יורקי על פי מתכון של חברת הבת של מעדני יחיעם בארצות הברית, Abeles & Heymann

יצרנית מוצרי הבשר 'מעדני יחיעם' משיקה נקניקיות גורמה חדשות – נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי. הנקניקיות הן 100 אחוז בקר פרמיום והן מיוצרות על פי מתכון וידע של חברת הבת של 'מעדני יחיעם' בארצות הברית, Abeles & Heymann (A&H). כל רכיבי הבשר במתכון הם מבשר בקר ולנקניקיות טעם ומרקם ייחודי ושונה משמעותית מן הקיים בשוק. נקניקיות הבשר בסגנון אמריקאי מצטרפות לסדרת נקניקיות הפרמיום המעולות של 'מעדני יחיעם' וישווקו ברשתות המזון ברחבי הארץ.

סדרת נקניקיות הפרמיום של 'מעדני יחיעם' כוללת נקניקיות צ'וריסו בסגנון ארגנטינאי בעלות מרקם בשרי וטעם פיקנטי, מומלצות לצלייה על האש או במחבת. נקניקיות בסגנון צרפתי בעלות מרקם בשרי וארומה חזקה, מומלצות לצלייה על האש או במחבת וכתוספת לתבשילי קדרה כמו שוקרוט. הנקניקיות עשויות מנתחי בקר, הודו ועוף איכותיים, גדולות ועסיסיות, במרקם בשרי ובטעם משובח, ללא גלוטן ובעלות רמת חלבון גבוהה (כ-16 אחוז). הנקניקיות משווקות באריזות של 280 גרם, כ-3-4 יחידות נקניקיות גדולות באריזה והן חלק מקטגוריית נקניקי הבוטיק של 'יחיעם', הכוללת מעדני בשר בסגנון עולמי בהם נקניקי סרוולד, פרשוטו, סלמי צרפתי, סלמי הרץ ועוד.

תמיר דגן, מנהל השיווק של 'מעדני יחיעם': "אנו רואים מגמה ברורה של התחזקות מוצרי הפרמיום. התבססנו במוצר זה על ידע ומתכון אמריקאי של חברת הבת שלנו בארצות הברית ואנו שמחים להביא לקהל הישראלי מוצר פופולארי ואהוב, הנמכר בשוק האמריקאי הכשר".

כשרות: בהשגחת הרבנות הראשית.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-20 שקלים לאריזת 280 גרם.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.