סדרת טיפוח חדשה

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
מותג הדרמו קוסמטיקה לה רוש פוזה מציע לעונת החורף: סדרת הטיפוח 'ליפיקאר' – המסייעת בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור  ומתאימה לכל המשפחה

מותג הדרמו קוסמטיקה לה רוש פוזה מציע לעונת החורף את סדרת ליפיקאר – המסייעת בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור  ומתאימה לכל המשפחה.

מוצרי הסדרה מיועדים לעור רגיש, יבש מאוד ומגורה. ללא פראבן,  ללא סבון, ללא בושם וללא אלכוהול.   היפולארגני ומכילים את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה. מומלץ על ידי רופאי עור. המוצרים נבדקו תחת פיקוח דרמטולוגי,  על עור רגיש, גם בישראל. 

הסדרה כוללת: ליפיקאר ג'ל לבנט רחצהמנקה בעדינות את עור הפנים והגוף, מנטרל השפעות מזיקות של מים קשים, מועשר בניאצינאמיד ובחמאת שיאה המרגיעים ומזינים את העור בעת הרחצה. מחיר מומלץ לצרכן: 79 ₪, תכולה: 400 מ"ל .

קרם גוף ליפיקאר באום AP + M  (Aqua Posae+ Microre'syl) רכיב ייחודי ואקסקלוסיבי המעוגן בפטנט, פועל על שני גורמים עיקריים המשפיעים על עור יבש במיוחד בעל תחושת אי נוחות. מסייע לשיקום, איזון וייצוב העור. הפורמולה כוללת ניאצינמיד וחמאת שיאה (20%). עם יעילות מוכחת של עד 48 שעות. ומסייעת בחידוש הליפידים בגוף. מחיר מומלץ לצרכן: 139 ₪, תכולה: 400 מ"ל . 200 מ"ל המחיר: 104 שקלים.

ליפיקאר סינדט AP+  קרם רחצה עדין במיוחד לגוף, בעל פורמולה מועשרת בחמאת שיאה וניאצינמיד, בשילוב עם אקווה פוסיאה פוליפורמיס, מרכיב פעיל חדשני וייחודי המעוגן בפטנט הפועל על הגורמים היוצרים עור מגורה במיוחד. מתאים גם לשימוש על עור הקרקפת של תינוקות ולטיפול בקשקשת תינוקות. מחירמומלץ לצרכן: 104 ₪ מחיר מומלץ לצרכן: 75 שקלים.

שמן ניקוי ורחצה לגוףליפיקאר שמן, בעל מרקם קליל שאינו מותיר תחושה שמנונית וכבדה, השמן נספג בעור במהירות ומתאים לשימוש יומיומי. ניחוח עדין ורענן מעניק שגרת טיפוח מהנה ויעילה לצד תחושת פינוק.עםרכיבי ניקוי שנבחרו לסבילות אופטימלית. pH פיזיולוגי. מכיל ניאצינאמיד לסיוע בשיקום שכבת המגן החיצונית של העור ולסיוע בהרגעת תחושת המתיחה של העור.מכיל חמאת שיאה להשבה אינטנסיבית של הליפידיםלעור יבש ומגורה. מחיר מומלץ לצרכן: 114 שקלים.

את מוצרי לה רוש פוזה ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, רשתות הפארם, בקופות החולים מכבי ומאוחדת ובקנייה און-ליין באתר המכר השונים.

לפרטים נוספים ושירות לקוחות: 073-3808-828