סוכות ב'אנו'

כל המשפחה אושפיזין ב'אנו' - מוזיאון העם היהודי בתל אביב

'אנו' – מוזיאון העם היהודי – המוזיאון היהודי הגדול בעולם והיחיד שמספר את סיפורו של העם היהודי בצורה מרגשת וקלילה – מציע לכם לכבוד חג הסוכות את 'משפחאנו', פעילות מהנה ומגבשת לכל המשפחה (החל מגיל 5). הפעילות תתקיים בין התאריכים 22-27.9.

ב'משפחאנו' ייצאו המשפחות לשיטוט עצמאי ברחבי המוזיאון כשהם מצוידים בערכת הפעלה הכוללת חוברת משימות, מדבקות, מפות וצמיד מיוחד. הם יחקרו את מושג המשפחה הכללי, יגלו משפחות יהודיות בעולם ומנהגיהם, מאכלי עדות, מנהגים ומסורת, יבחרו את המנה המשפחתית האהובה עליהם, יענו על חידון מוסיקלי של שירי ילדים ישראליים, ירכיבו את הפאזל המשפחתי הייחודי שלהם ועוד.    

הערכה כוללת מתנה שימושית וחדשנית – 'צמיד אתך' –  צמיד חכם עם טכנולוגיית RFID, באמצעותה יוכלו לסרוק למייל האישי שלהם 80 מוצגים אינטראקטיביים בתלת ממד ואת החוויות הדיגיטליות כמזכרת מהבילוי במוזיאון.

בנוסף, יוכלו הילדים הבוגרים של המשפחה (גילאי 8 ומעלה) לבלות בסיור קולי במוזיאון בהנחייתו של אמן הפודקסט הנודע יובל מלחי ובגלריית 'גיבורים', שם ילמדו בדרך חדשנית ואינטראקטיבית על כל היהודים ששינו את פני ההיסטוריה: יטיילו בתוך במוחו הגאוני של אלברט אינשטיין, ישחו כמו האלוף האולימפי מארק ספיץ, יהיו סוכנים חשאיים כמו אלי כהן, יעצבו אופנה כמו דונה קארן ועוד (ההשתתפות בפעילות זו מותנית בהרשמה מראש באתר).

'אנו' – מוזיאון העם היהודי, שנפתח לאחר 10 שנות תכנון ובנייה בהשקעה של 100 מיליון דולר, נחשב לאחד המוזיאונים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית ומשתרע על 7,000 מ"ר של שטח תצוגה הכוללים למעלה מ-500 מוצגים ופריטים נדירים, 40 סרטים בהפקה מקורית ו-21 סרטים אינטראקטיביים מהנים לכל המשפחה ולילדים בפרט. ביקור במוזיאון הוא חוויה מוזיאלית ברמה בינלאומית לכל המשפחה.

'אנו' – מוזיאון העם היהודי, קמפוס אוניברסיטת תל אביב.

כרטיס כניסה למוזיאון כולל בילוי בכל הגלריות (ערכת 'משפחאנו' בתוספת 15 שקלים).

למידע על שעות פתיחה ורכישת כרטיסים: www.anumuseum.org.il.