סוכות בתיאטרון הקרון

התיאטרון מציג מיני פסטיבל: הצגות, סיור תיאטרוני, סוכה חגיגית וסדנת יצירה בחינם * וגם: אליפות ירושלים בסקייטבורד שתתקיים בסקייטפארק הצמוד לתיאטרון

תיאטרון הקרון חוגג סוכות ומזמין את כל תושבי העיר ירושלים וסביבתה וכן קהל המגיע מכל רחבי הארץ, לבוא וליהנות מהצגות חדשות מתוך רפרטואר התיאטרון, סיור תיאטרוני בגן הפעמון, סדנת יצירה בחינם, סוכה חגיגית ואווירת חג שמחה.

במהלך חול המועד סוכות יוצגו ההצגות החדשות שיעלו בבכורה לאחר פסטיבל הקרון הבינלאומי. מידי יום במהלך הפסטיבל, תתקיים סדנת היצירה 'חיות מקשטות סוכה' שבה יכינו המשתתפים חיות דמויי שרשרת לתלייה וקישוט הסוכה (ללא תשלום, בהרשמה מראש באתר)

המדריך להרפתקן: יצירתו של דניאל אנגל. דניאל יוצא לבנות מחנה. את הלילה הקרוב הוא יעביר לגמרי לבד, אך הוא קצת חושש – חיות הלילה, קולות משונים והפתעות הטבע ניצבים מולו. על מנת להתגבר על פחדיו, ממציא הוא סיפורי גבורה משעשעים מכל החפצים שהביא עמו למסע. האם יצליח לעבור את הלילה בשלום? תיאטרון בובות וחפצים עם הרבה דמיון, הומור ורוח שטות. לגילאי 4-8. שלישי-רביעי, 11-12.10, 11:00. מחיר כרטיס: 35 שקלים.

המסע אל ממלכת פעמון – סיור תיאטרוני: ממלכת פעמון הייתה ממלכה שלווה שבה הייתה לתושבים אפשרות להסתובב חופשיים בשבילי הממלכה, לחוות דעה, לבחור מה לאכול ואת מי לבקר. אך יום אחד השתלט על הממלכה הרודן האכזר הירונימוס ולקח את כל זכויותיהם של תושבי הממלכה (ואפילו חטף את יולה המלכה).אבל אל דאגה, ילדה אחת החליטה למרוד ושלחה אל מחוץ לגבולות הממלכה שדר מוצפן שמבקש את עזרתכם, המשתתפים בסיור, בשחרור הממלכה. האם תבואו ותושיטו יד? סיור תיאטרוני בגן הפעמון שמשלב הקלטות שחקנים, אמצעים חזותיים, ערכות יצירה למשחק אינטראקטיבי חווייתי לילדים בליווי מדריכים. לגילאי 5-10. שלישי-רביעי, 11-12.10, 12:30. מחיר כרטיס: 35 שקלים.

לואיסה: יצירתה של איריס דומאני, אומנית וידאו ואנימציה, שמזמינה אתכם אל הסטודיו שלה, בו תציג את האוספים המיוחדים והקטנטנים שלה שתוכלו לראות אותם דרך עדשת המצלמה שכמובן מגדילה. לואיסה, ילדה קצת שונה, עשויה מענף של קוצים ופנינה. קצת דוקרנית, קצת מבהיקה. כשלואיסה באה ביום הראשון לבית הספר, לועגות  לה כל הילדות. היא שונה מהן, אחרת. לואיסה יוצאת למסע, לחפש אחר המקום הרך, מקום שבו אין קוצים. האם היא תגיע אליו? ומי יושיט לה יד בדרך? סיפור על חריגות, קבלה עצמית וקבלת האחר, משלב לייב וידאו, אנימציה, הפעלת בובות, משחק ומוזיקה חיה. לגילאי 4-11, שלישי, 18.10, 17:00. מחיר כרטיס: 35 שקלים.

בנוסף, תתקיים ביום רביעי (12.10, 13:00-21:00) אליפות ירושלים בסקייטבורד במתחם הסקייטפארק שבגן הפעמון הצמוד לתיאטרון הקרון. מיטב הסקייטרים של ישראל יגיעו לתחרות שתכלול מקצה נשים, נערים ובוגרים. תיאטרון הקרון יארח את הסקייטרים ויציע חנות מרצ'נדייז של 'גילי סקייטשופ'.

רכישת כרטיסים דרך אתר תיאטרון הקרון או בטלפון 4524*.