סופגניות של ציונות ובריאות

צילום: שרית גז
צילום: שרית גז
רשת 'ביגה' משיקה סופגניות ללא גלוטן וגם 'סופגנייה פטריוטית' בצבעי דגל ישראל 

רשת קפה 'ביגה', המתמחה במאפים ללא גלוטן המיוצרים בעבודת יד קפדנית, משיקה לחנוכה קולקציה רחבה וחגיגית של סופגניות ללא גלוטן. ליין הסופגניות של 'ביגה' כולל סופגניות קלאסיות ועד מיוחדות. הן רכות, אווריריות, תפוחות, קלילות וטעימות. ניתן להשיג אותן אפויות או מטוגנות.

לרגל חנוכה 2023, משיקה רשת 'ביגה' סופגניות ללא גלוטן במבחר רחב של טעמים עם מילויים ייחודיים: פירות יער, קרם פיסטוק, גנאש שוקולד בלגי ובמילוי קלאסי של ריבת תות או ריבת חלב.

גולת הכותרת לחנוכה 2023: סופגניות קרם פטיסייר וניל – ללא גלוטן.  הסופגנייה מלאת קרם מתוק ועשיר, משודרגת עם וניל וחמאה שמקנים לה מרקם קרמי וחלק.

כמו כן, משיקה 'ביגה' 'סופגנייה פטריוטית', שעוצבה על ידי הקונדיטור הראשי של רשת 'ביגה', רן בן דוד, בהשראת מלחמת 'חרבות ברזל' וכאות הזדהות ותמיכה בחיילי צה"ל ובתושבי המדינה. 'ביגה', כרשת  קפה ישראלית לכל המשפחה, החליטה השנה לייצר סופגנייה עם סמלי מדינת ישראל ובצבעי  דגל ישראל – כחול ולבן – המתנוסס בגאון.  

קולקציית הסופגניות של 'ביגה' ללא גלוטן מיועדת לשוחרי הבריאות, חובבי מזון ללא גלוטן או לסובלים ממחלת הצליאק. מדובר בסופגניות שנאפות במקום, טריות, אווריריות, עשירות בטעמים, רכות ונימוחות בפה.

לצד הסופגניות ללא גלוטן, תציע רשת 'ביגה' מגוון סופגניות שמכילות קמח במגוון מילויים זהים.

מחירי סופגניות לצרכן ברשת 'ביגה':

סופגנייה פטריוטית עם דגל ישראל – 13 שקלים.

סופגניות קרם פטיסייר וניל – 13 שקלים.

סופגנייה במילוי ריבה – 8 שקלים.

כשרות: למהדרין.