סיכום מחצית

על הנעשה במחלקות הצעירות של קבוצות הפועל ירושלים בכדורסל הפעילות אצלנו ביישוב

בלי לשים לב, הגענו למחצית העונה וזו הזדמנות טובה לסכם עונה במחלקת הנוער של הפועל ירושלים, המחלקה הגדולה והבכירה באזור בענף הכדורסל.

מחלקת הנוער מונה השנה יותר מ-200 שחקנים, החל מכיתה א' ועד כיתה י"ב. כל קבוצות המחלקה מלאות ומצליחות לשמור על אימונים סדירים גם בתקופה זו. מחלקת הנוער נותנת מעטפת מלאה הכוללת אימוני כדורסל, אימוני מצוינות, אימוני כושר וכמובן מענה רפואי עם פיזיותרפיסט צמוד למי שזקוק לכך. המאמנים עברו במהלך השנה כבר שלוש השתלמויות כדי להמשיך ולקדם את הידע שלהם.

איתן בן אליעזר, המנהל המקצועי של המחלקה: "אנחנו נמצאים במחצית העונה ובתקופה מאוד מאתגרת עקב הגל החמישי של הקורונה. אני שמח שיו"ר מחלקת הנוער יובל קורן והמנכ"ל דניאל ששר אפשרו לכולנו להמשיך לעבוד ולגבות את המערכת בעוד ועוד תנאים, לרבות אימוני כושר ואימוני מצוינות. אני שמח שהקבוצות השונות הצליחו ביעדים שלהן. לפני הכול, לבנות קבוצות מגובשות וערכיות, קבוצות שכיף להיות חלק מהן ולראיה הנוכחות המלאה בכל קבוצה. קבוצת הנערים (ארצית) שלנו סיימה את הסיבוב במקום הרביעי. קבוצת הילדים (לאומית), קבוצת הדגל של האזור, סיימה את הסיבוב במקום השלישי והבטיחה את עלייתה לטורניר ה- NBA JUNIORשהוא למעשה טורניר הפלייאוף העליון. ההצלחה לא נעלמה ממאמני נבחרת ישראל שזימנו לסגל המורחב שני שחקנים מהיישוב. קבוצות הקטסל והילדים השתפרו בצורה משמעותית. לאחרונה התחלנו בשיתוף פעולה חדש עם קניון 'הראל', אשר מסייע לנו – הן ברמה הערכית והן ברמה הכלכלית. הקניון, שהציב לעצמו מטרה – להתחבר אל הקהילה בכלל ואל בני הנוער בפרט – אירח את שחקני המחלקה ותרם להם את חולצות המשחק. אנו בטוחים שאנחנו הולכים לקראת שיתוף פעולה רב שנים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות בראש ובראשונה למאמנים שעושים עבודת קודש ומייצרים אי של יציבות לילדים בתקופה מאתגרת זו. כמו כן, אני רוצה להודות למועצה המקומית מבשרת ציון ולעומד בראשה יורם שמעון ולמנכ"ל המועצה תמיר פרץ, שעוזרים לנו ותומכים בנו בכל מה שצריך. לסיום, אני רוצה להודות להורים ולשחקנים על האמון ועל ההשקעה במהלך מחצית זו. באותה נשימה אני מזכיר לכולם שיש עוד מחצית שלמה לפנינו והיא המחצית החשובה. אין ספק שבקבוצות הכדורסל של הפועל ירושלים ביישוב עושים עבודה חשובה בכל הקשור לטיפוח ספורטאים ובני נוער ערכיים יותר. ניפגש במגרשים".