סלמי פרח

נקניק חדש בסדרת הפרמיום של 'מעדני יחיעם

יצרנית מוצרי הבשר 'מעדני יחיעם' משיקה נקניק חדש בסדרת נקניקי הפרמיום: סלמי פרח. סלמי פרח הוא נקניק חצי יבש בסגנון כפרי, טחון בטחינה גסה ומתובל בתיבול עשיר. הנקניק מכיל תערובת בשרים מובחרת של בשר בקר והודו והוא מעושן בעץ בוק טבעי שמעניק לו טעם וארומה מיוחדים. הוא ללא גלוטן, מכיל 19 אחוז חלבון ומשווק באריזת פרמיום של 200 גרם. הנקניק החדש מצטרף לסדרת נקניקי הפרמיום היוקרתית של 'מעדני יחיעם' והוא מתאים לשימוש בכריכים, מאפים בתנור, מרקים ותבשילים.

סדרת נקניקי הפרמיום של 'מעדני יחיעם' כוללת נקניקים מובחרים המיוצרים מנתחי בשר הודו ובקר, בעלי טעם עשיר ונחשבים לנקניקים המשובחים ביותר. בין מוצרי הסדרה: סלמי סרוולט, סלמי צרפתי, פרשוטו, קונדביף, סלמי הרץ, פסטרמה של פעם ועוד. עוד משווקת 'יחיעם' סדרת נקניקים יבשים ובהם סלמי מעושן, סלמי גלילי, קבנוס קלאסי, קבנוס פפרוני ועוד. כל מוצרי החברה מיוצרי במפעל בקיבוץ יחיעם שמעסיק כ-150 עובדים באזור הירוק והמקסים של הגליל המערבי.

תמיר דגן, מנהל השיווק של 'מעדני יחיעם': "אנו שמחים להציע נקניק בסדרת מוצרי הפרמיום שלנו. נקניקי הפרמיום נמצאים בצמיחה מתמדת כשהצרכן מבקש יותר מוצרי איכות, אניני טעם ומיוחדים. סלמי פרח הוא נקניק משובח ביותר שהקהל ייהנה ממנו מאוד".

כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-23.90–25.90 שקל לאריזת 200 גרם.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.