'סל קיץ'

על מחנה הכדורסל מייסודו ובניצוחו של גדי קידר

'סל קיץ' החל את דרכו כתשובה לכדורסלנים צעירים רבים אשר חיפשו פעילות בחופשת הקיץ הארוכה.

גדי קידר, מייסד המחנה, הפך את 'סל קיץ' למחנה איכותי, מקצועי ומהנה ביותר. קידר, תושב מבשרת ציון, הוא זה שבכל קיץ ממשיך את המסורת ומעניק חוויה ספורטיבית וחברתית לבנים ולבנות שוחרי כדורסל ממבשרת ציון והסביבה.

המחנה נמשך 15 ימים ומתקיים באולם הספורט הממוזג באבו גוש שאליו מגיעים השחקנים הצעירים (מסיימי כיתות א' עד ז') לפעילות של מספר שעות עמוסות בכדורסל מקצועני מהנה ומאתגר, אשר בהחלט משפר את יכולותיו של השחקן ומעלה את ביצועיו האישיים והקבוצתיים כאחד.

גדי קידר מזמין את אוהבי ענף הכדורסל ליהנות מחוויית כדורסל ברמה גבוהה אשר יכולה לתרום לקידום המקצועי ומשפרת את היכולות האישיות של השחקן. זה המקום להוסיף, כי ילדי מבשרת והסביבה נהנים ממערך הסעות ש'סל קיץ' מארגן אל המחנה ובחזרה בתום יום הפעילות הביתה.

קידר: "אנו מבטיחים מחנה מקצועי ומהנה שמשלב כדורסל ברמה הגבוהה ביותר בכל קבוצות הגיל, יחד עם חוויה חברתית תוך שילוב צוות מאמנים מצוין".

גולת הכותרת של 'סל קיץ' היא פעילות של מחנה סגור בן יומיים/שלושה בבית ההארחה שבקיבוץ בית אלפא. שם, בנוסף לכדורסל, ייהנו השחקנים מפעילויות ספורט מגוונות ומאטרקציות נוספות (מיועד למסיימי כיתות ד' ומעלה).

ילדים שוחרי כדורסל, תושבי מבשרת ציון, הר אדר, מעלה החמישה, נווה אילן, יד השמונה, קריית ענבים והיישובים מסביב מוזמנים להגיע וליהנות מחוויה מעצימה ומאתגרת.

בסיום המחנה, מעניק צוות המחנה גביעים ותשורות למצטיינים הקבוצתיים, לספורטאים למופת ולחניכים שמהווים מודל לדוגמה ולחיקוי. בוגרי 'סל קיץ' שמבקשים להשתבץ בפעילות כדורסל במשך השנה, נעזרים בצוות המחנה ומופנים לאחת המסגרות המקצועיות שפועלות על בסיס קבוע.

גדי קידר מסכם: "מטרות המחנה הן להפגיש בין ילדים שאוהבים את המשחק, להעניק להם חוויה חיובית, לקדם את יכולתם המקצועית ולהחזיר אותם יום יום הביתה עם חיוך ורעב לכדורסל נוסף. לשמחתי אנחנו עונים על הציפיות".