סנונית ראשונה של סתיו

מותג האופנה RESERVED משיק: קולקציית דנים חדשה לנשים * קולקציה נחושה ונועזת הבנויה על עקרון הניגודים עם אוריינטציה ירוקה

אנרגטית וקז'ואל, נוחה וטרנדית – זוהי קולקציית הדנים החדשה של ריזרבד לעונת הסתיו הקרובה. הקולקציה בנויה על עקרון הניגודים: מצד אחד אקספרסיבית ומצד שני נוחה בו זמנית וכן בעלת אחריות סביבתית, אקולוגית.  

הקולקציה עונה על צרכי היומיום ומאפשרת בחירה בין סגנון מאופק לבין סגנון מעוצב. הדגמים עוצבו בהשראת אופנת בגדי הרחוב, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות: מכנסי ג'ינס בגזרה מתרחבת מעט או מתרחבת מאוד, גזרת מותן נמוכה ואופנתית וז'קטים מג'ינס בגזרת Over size .

תשומת הלב ניתנה לפרטים הקטנים ה- "דיטיילס": שפשופים חזקים ואופקיים המרופדים בשכבת בד נוספת לנוחות, מכנסיים קצרים בגזרה גבוהה, בגדי גוף בגזרת מפתח רגל גבוהה שיוצרת ניגודיות מושלמת לג'ינס הנמוך. גזרה א – סימטרית של חצאית מיני מעוטרת בגדילים כסופים. סט זהה של מכנסי ג'ינס מלווה בחולצות או ווסטים מאותו בד של ג'ינס, ומעיל האופנוענים בגזרת אוברסייז, ששובר את ה DENIM STYLE.

הקולקציה עם אוריינטציה ירוקה –  יוצרה במפעלים העומדים בעקרונות של יוזמת ZDHC (אפס פריקה של כימיקלים מסוכנים), אליה הצטרפה LPP בשנת 2020. הסכם ZDHC מאחד את תקני הייצור ומפקח בקפדנות על תהליכי ניהול חומרים כימיים, לרבות הגבלת השימוש בהם ושיטת הסילוק.

צבעי הקולקציה מערבבים גוונים רבים של כחול: ג'ינס גולמי, כהה, מכובס פחות או יותר, שטיפות קלות, חזקות או שחורות.

קולקציית הג'ינס מלווה מצד אחד בפריטים בסיסים לדוגמה חולצות טי, גופיות לבנות קצרות, סווטשירטים או עליוניות, משולבים עם דגמים אקספרסיוניסטיים עם פרופורציות משתנות ונועזות כמו לדוגמה: חזיות רשת, גדילים כסופים,  גוזיות ועוד.

זוהי קולקציה חדה ובועטת, הבגדים כמעט ללא דפוסים, נעשה שילוב בטכניקת לייזר בטקסטורת "דמקה" המופיעה בסט של מכנסיים קצרים וחולצה תואמים וכן טקסטורת חומר מזכירה את סגנון הדיסקו של שנות ה80.

להשלמת המראה נוספו אביזרים צבעוניים כגון: אדום חזק בנעליים ותיקים, ליים נוצץ, שחור ולבן במוטיב לוח דמקה או בדוגמת זברה. תיקי באגט קטנים ומעוגלים, תיקי קלאץ' מבריקים בשחור ולבן ותיק קניות גדול ורך. קולקציית הנעליים הנלווית לקבוצת הדנים מתייחסות גם לאסתטיקת הפופ: נעלי שפיץ ועקב דק או פלטפורמה גבוהה, מגפיים גבוהים ומקומטים, צבעוניות של אדום, שחור או ליים מבריק וכחול נייבי עם מרקם תנין, וכן מגפי פלטפורמה משובצים בשחור ולבן או נעלי טרקטור. בנוסף, משקפי שמש מודרניים ותכשיטים בצבע כסף: עגילים, שרשרת עם גדילים, חגורת גדילים כסופים דקורטיבית ועוד.

טווח מחירים:

חולצות-החל מ- 69.90 ₪

מכנסיים- החל מ- 99.90 ₪

חצאיות- החל מ- 99.90 ₪

ג'קטים- החל מ- 169.90 ₪

נעליים –החל מ –  229.90 ₪

תיקים- החל מ – 139.90 ₪

להשיג ברשת ריזרבד ובאתר:   reserved-il.com