סניף חדש לרשת B-גוד

רשת הביגוד לכל המשפחה פותחת סניף דגל בקניון 'הדר' בירושלים בהשקעה הנאמדת בכ-2 מיליון שקלים

התחדשות אופנתית בקניון 'הדר' בירושלים. רשת הביגוד לכל המשפחה B-גוד ('בי-גוד') פותחת השבוע סניף דגל במקום בהשקעה הנאמדת בכ-2 מיליון שקלים. הסניף החדש משתרע על שטח של כ-700 מ"ר וממוקם בקומת המסחר של הקניון. הסניף החדש מציע פתרונות לבוש והנעלה לכל המשפחה – נשים, גברים וילדים – של הטרנדים המובילים, במחירים אטרקטיביים במיוחד ושווים לכל כיס.

לירון אלקיים, מנכ"לית קניון 'הדר': "המטרה היא להמשיך ולהרחיב את תמהיל החנויות עם מבחר ומגוון של מותגים מקומיים ובינלאומיים. אנו שמים דגש על תמהיל נגיש של מותגים במחירים נוחים לצד מותגי על והכול תחת קורת גג אחת".

אופיר בן אברהם, מנכ"ל רשת B-גוד: "אנחנו שמחים ונרגשים על פתיחת סניף הדגל בקניון 'הדר', שמצטרף לרשימת סניפים נוספים בפריסה ארצית. אנחנו מזמינים את מבקרי הקניון לחדש את המלתחה לכל המשפחה לקראת החורף".

רשת B-גוד מונה 28 סניפים בפריסה ארצית. הרשת מציעה ביגוד, הנעלה, אקססוריז לגברים, נשים וילדים במחירים נוחים תחת קורת גג אחת. חנויות הרשת משתרעות על שטחים גדולים המדמים את חוויית הקנייה הבינלאומית. החנויות מחולקות לקטגוריות אופנת נשים, גברים,ילדים, תינוקות, הלבשה תחתונה, אקססוריז והנעלה. בנוסף, מציעה הרשת שירות של הדפסת חולצות בית ספר לכל בתי הספר ברחבי הארץ.  

אתר הקניון: www.hadar-mall.co.il.