ספר טוב על יצר רע

איתן פוזנר, בן היישוב, יוצא בימים אלה עם ספר הרומן 'יצר הרע' * מחר (שישי, 16.7), יקיים מפגש עם קוראים בסניף 'סטימצקי' שבקניון 'הראל'

זה בהחלט נחמד לדעת בעת שאתה קורא ספר, שהאיש שעומד מאחורי כתיבתו הוא השכן ממול. קבלו את איתן פוזנר (68), תושב היישוב, טכנאי שיניים במקצועו, שהוציא לפני כחודש ספר רומן ושמו 'יצר הרע' (בהוצאת 'צמרת').

"עבדתי על הספר הזה כשש שנים וחצי", מסר השבוע פוזנר ל'זמן מבשרת'. "זה רומן ראשון שכתבתי, לאחר שבעבר כתבתי כמה ספרי ילדים". מסתבר כי את ספרי הילדים הוא לא הוציא לאור. לדבריו, "עשיתי את זה עבור הנכדים. אולי בעתיד אעשה לקט ואוציא לאור".

פוזנר לא שקט על שמריו וכבר עובד על כתיבת הרומן הבא. עלילת הספר 'יצר הרע' היא על רקע תקופת מלחמת העולם השנייה, השבועות האחרונים של המלחמה בבודפשט בירת הונגריה, ימי שלטון האימים של המפלגה הנאצית ההונגרית, שנודעה בשמה 'צלב החץ'. גיבורי העלילה הם בני משפחה שבעל כורחם נקלעים לכל מיני מצבים מסתוריים, לפעילות ציונית מחתרתית ועוד.

על הרצון לכתוב הוא מספר: "אני מרגיש שזה משהו טבעי שהיה בי ומתפרץ בשנים האחרונות. נושא השואה באופן כללי מדבר אליי ושמעתי הרבה סיפורים שהשתלבו לכדי רומן שלם".

מחר (שישי, 16.7, 10:00-12:00), יגיע איתן פוזנר לסניף 'סטימצקי' שבקניון 'הראל' למפגש עם קוראים ויכתוב הקדשות בכתב ידו על ספרים שירכשו. כולם מוזמנים.