סרום אוניברסל

צילום: יח"צ
קרסטס, מותג טיפוח השיער המקצועי מרחיב את סדרת הטיפוח CHRONOLIGISTE ומשיק מוצר חדש עם מרכיבים פעילים ומחדשים

מותג הטיפוח המקצועי לשיער קרסטס מרחיב את סדרת כרונולוג'יסט ומשיק: סרום אוניברסל SERUM UNIVERSELהפנינה השחורה של כרונולוג'יסט, סרום אוניברסל מזין את השיער והקרקפת עם מרכיבים פעילים טהורים באמצעות שיטת הולכה ייחודית ומתוחכמת להפליא.

סרום פניני קוויאר לשיער – בדומה למוצרי הדגל של סדרות טיפוח עור אנטי-אייג'ינג, סרום אוניברסל הוא הביטוי הטהור ביותר והעוצמתי ביותר של כרונולוג'יסט, הסדרה להשבת הנעורים. בהשראת קוויאר כמקור חיים יקר ערך, סרום אוניברסל משתמש בטכנולוגיה של ממברנה ביו-מימטית (קרום העוטף מבנה ביולוגי) על מנת להגן ולשמור על היעילות הטהורה ביותר של המרכיבים הפעילים רבי-העוצמה. פניני קוויאר שחורות מסתוריות, המוצגות בתוך בקבוק עם משאבה צלול ויפהפה, עוטפות סרום לבן ומשיי בעל סגולות ייחודיות הגורמות לשינוי.

הסרום הראשון להשבת הנעורים לקרקפת ולשיער – סרום המשלב מרכיבים פעילים מחדשים, חומצה היאלורונית, אביסין וויטמין E, מחדש את הקרקפת והשיער ומשיב להם חיים לחיוניות מחודשת.

סרום אוניברסל- סרום לבן משיי בעל סגולות ייחודיות אשר גורמות לשינוי. כל פנינה עוטפת את המרכיבים הפעילים, המשתחררים בצורתם הרעננה עם כל שאיבה עבור יעילות מקסימאלית.

היתרונות המועילים של סרום אוניברסל מעניקים: עלייה של 32% באלסטיות, 24 שעות לחות לקרקפת מזין את עור הקרקפת בלחות מתמשכת. עלייה של 7.2% בקוטר סיב השיערה, נפח רב יותר ומבנה בריא יותר. עלייה של 81% בלחות הסיב אחרי 48 שעות גם אחרי יומיים, המרכיבים הפעילים של הסרום מעניקים לשיער לחות מוגברת משמעותית. פי 4 יותר ברק מרכיבים פעילים מחליקים מעניקים לסיבים תכונות המשקפות את האור לגימור מושלם. 96 שעות פעולה נגד קרזול לחות מוגברת בתוך הסיב מרסנת את הקרזול גם לאחר מספר ימים.

מחיר מומלץ לצרכן: 650 ₪ תכולה: 40 מ"ל.

מוצרי קרסטס משווקים בסלונים מורשים קרסטס בלבד

לרשימת המספרות המורשות www.kerastase.co.il

טלפון 1-800-301-666

ובדף הפייסבוק של קרסטס ישראל