עד הדלת

צילום: אלי גרוס
צילום: אלי גרוס
הטרנדים החמים בעיצוב דלתות פנים - 2022

דלתות פנים מעץ בקולקציות החדשות בשוק הן עולם חדש ומופלא. הן מאפשרות גמישות עיצובית רבה ובאות בדגמים וצבעים מפתיעים. ומשדרגות כל סגנון עיצובי שחשבתם עליו לבית או למשרד.

אדריכלי ומעצבי הבית של דלתות חמדיה רכזו מספר טרנדים מובילים לשנת :2022  

עיצוב כפרי בשילוב דלתות פנים מעץ – בעיצוב הכפרי המטרה היא ליצור קו חמים ואווירה טבעית, שורשית ומוארת לבית. בדלתות פנים, הרעיון הוא לשמר מראה טבעי נטרלי לדלת תוך שימוש טקסטורות בעלות מראה טבעי ופחות מעובד. דלתות בעיצוב כפרי מייצרות אווירה חמה ומוסיפות להרגשה ביתית נעימה. בדלתות חמדיה תוכלו לבחור בין גווני עץ שונים, מבהיר מאד ועד כמעט שחור, תוך דגש על שימור הטקסטורות והדוגמאות הטבעיות של העץ. בדלתות עץ כפריות בין היתר ניתן לשלב גם זכוכית המוגדרות גם כזכוכית "סבתא".

עיצוב מודרני-אורבני בשילוב דלתות פנים מעץ – הסגנון המודרני-אורבני מועדף היום על רוב הישראלים. הוא מתאפיין בקווים ישרים ומראה פשוט על גבול המינימליסטי, במשטחים חלקים ובשילובי צבעים המחברים בין מונוכרומטיות שחורה-לבנה-אפורה לבין נקודות צבעים בולטים ועזים המוסיפות עניין ומקלילות את האווירה.

עיצוב קלאסי בשילוב דלתות פנים מעץ – סגנון העיצוב הקלאסי משדר יוקרה ומשלב חומרים עשירים ושכבות של מרקמים המתחברים יחד למראה נוצץ, מלכותי ובוגר. בדלתות הפנים הדבר מתבטא בעיקר בחריטה בדלת עצמה, בסגנון דוגמאות גאומטריות. חריטות ייחודיות הנעשות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת בשני צידי הדלת. הדלתות ייצבעו לרוב בלבן וגווני השמנת.  מסגרות פנימיות ואפילו פרזול קישוטי בידיות. עיצוב בסגנון זה מתאים במיוחד לחללים גדולים, בהם הוא מקבל משנה תוקף ועוצמה. אך גם בחדר אופייני בגודלו לדירה הוא יכול להשתלב ולהוות נקודת אטרקציה המקפיצה את מראה החדר. 

עיצוב רטרו – וינטג' בשילוב דלתות פנים מעץ –  מראה הרטרו מאפשר לכם ליצור סגנון אינדיווידואלי וייחודי לביתכם. תוכלו לבחור בתקופות שונות לשקף בסגנון, לפי העדפותיכם. מראה שנות השישים, למשל, ניתן ליצור באמצעות צבעים פסטלים לדלת או צבעים עזים שהיוחביבים בתקופה כגון חרדל, ירוק בוהק, כתום וחום. תוספת של מסגרות פנימיות בתוך הדלתות תחזק את המראה ה"מיושן". אם אתם מעדיפים דווקא את שנות ה-80, תוכלו לבחור בצבעים הפופולריים לתקופה כמו אדום בוהק או אפור עכבר.  

גוונים חמים–  כל גווני האפור,  ניוד, בורדו, אדמה, בז' חרדל ועוד.

פרקטיות, בטיחות ועמידות- זוכרים את דלתות העץ המתפוררות בבתי הסבים והסבתות של רובנו? אז תשכחו מהן – דלתות פנים מעץ עברו לא רק שדרוג עיצובי, אלא גם בסטנדרטים וטכנולוגיות הייצור שלהן, וכעת הן איכותיות, בטוחות עמידות וגם מבודדות רעשים.  (דלתות חמדיה מציעים, דלתות פנים  מבודדות רעשים הנעשית בטכנולוגיית ULTRA QUIET הפטנט הבלעדי לייצור דלתות מבודדות רעשים.)

דלתות העץ של היום מיוצרות בטכנולוגיות מתקדמות, עוברות טיפולים מיוחדים  ולעיתים אף מצופות בחיפויים המבטיחים את עמידותן,  ובטוחות יותר גם לילדים – הן נסגרות באופן חלק ושקט ולא ניתן כמעט לטרוק אותן בחוזקה ולהגן על אצבעות הילדים…