עוטפים בתודה

תושבי הדרום שהתארחו במטה יהודה, הביעו את תודתם על האירוח החם בימי מבצע 'עלות השחר'

בשעה טובה הסתיים המבצע הצבאי 'עלות השחר' ברצועת עזה. כפי שפורסם, במהלך ימי המבצע, פונו תושבי הדרום ליישובי מטה יהודה, התארחו אצל משפחות וזכו לקבל חיבוק ויחס חם מעובדי המועצה שליוו אותם לאורך שהותם. השבוע, התקבלו מכתבי התודה וההערכה על ההירתמות, המסירות והרצון לסייע ולהקל על תושבי הדרום.

תושבי המועצה אזורית אשכול ותושבי נתיב העשרה הודו לראש המועצה ניב ויזל, לעובדי המועצה ולבתי המלון במועצה שקלטו את המפונים מיישובי הדרום בעת המבצע. תושבי העוטף ציינו לטובה את הכנסת האורחים החמה, המעורבות ההדדית והפניות הרבות של תושבי המועצה לסייע להם בכל דבר. בימים האחרונים למבצע, הגיע ראש המועצה האזורית אשכול גדי ירקוני לבקר את התושבים שהתפנו למטה יהודה והודה אישית לראש המועצה ניב ויזל.

במכתב שנשלח לראש המועצה נכתב: "בשם תושבי נתיב העשרה בעוטף עזה,אנו מבקשים בזאת להודות לך באופן אישי, לכל האנשים הטובים ולבתי המלון במועצה האזורית מטה יהודה. תודה על היחס החם, האוזן הקשבת, הזמינות והמענים המהירים לתושבי נתיב העשרה בעוטף עזה במהלך ימי הלחימה של מבצע 'עלות השחר'. תודה על הרצון הטוב לסייע ולהקל על התושבים ולו במעט. תרומתכם סייעה לתושבים להירגע, לנשום, להתרענן, להתרחק מאזור הסכנה ולקבל את התחושה שהם נמצאים במקום בטוח ושקט ובידיים טובות ומחבקות. התרגשנו מאוד מהמחווה ומהערבות ההדדית, לא מובן מאליו". את מכתבם חתמו בציטוט מתוך שיר של נעמי שמר. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד".