עולים על הקרקע

עולים על הקרקע ב'נופי אילן' (צילום: פרטי)
עולים על הקרקע ב'נופי אילן' (צילום: פרטי)
ניתנו היתרי בנייה והחלו העבודות ב'נופי אילן', שכונת המגורים החדשה באבו גוש של החברות 'א. חבר' ו'תניא ישראל'

היתרי בנייה ניתנו לשכונת המגורים 'נופי אילן' של החברות 'א. חבר' ו'תניא ישראל'. מדובר בפרויקט הכולל 99 דירות ב-11 בנייני בוטיק באווירה כפרית עם גישה נוחה לכביש 1, לירושלים ולתל אביב. לרוכשים ניתנו תנאי תשלום מיוחדים וליווי בנקאי מלא.

הקבלן עלה לקרקע ועבודות הפיתוח כבר החלו. תמהיל הדירות כולל דירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים מרווחות, דירות גן ומרפסות (סוכה) וכמובן פנטהאוזים רחבי ידיים עם מרפסות גדולות הפונות לנוף של שפלת החוף ממערב ומעלה החמישה ממזרח.

הדירות נבנות עם מפרט עשיר ורמת גימור איכותית, כולל מערכת מיזוג אוויר דירתית, הסקות (דקוהיט) וחנייה עם הכנה לטעינה חשמלית. מנהלי הפרויקט מדגישים, כי שמו לעצמם את הפרויקט כדגל לחיים משותפים של כלל האוכלוסייה וכסמל לדו קיום. הפרויקט עצמו פתוח לכלל המגזרים, כולל זוגות צעירים, משקיעים ועוד.

נדב ליסובסקי מ'א.חבר': "אנחנו מאמינים במקום הזה וחושבים שהמיקום באזור כפרי זה הוא מדהים ואפשר ליצור פה חיים בהרמוניה מלאה עם תושבי אבו גוש. מי שעושה עסקה בפרויקט הזה משלם מחיר שהוא משתלם באזור כפרי באחד המקומות היותר מוצלחים ושוקקי החיים במרחב ירושלים רבתי. השכונה עתידה להתרחב בעוד כ-600 יחידות דיור נוספות על פי תמ"ל 1065 שאושרה בסוף שנת 2017 וצפויה לצאת לדרך".