עושים עסקים ביחד

על 'קבוצת העסקים של מבשרת ציון' שנפתחה לאחרונה לקידום המגזר העסקי ביישוב

שילוב כוחות בין גופים ואנשים ממגוון תחומים הוא תמיד יעיל ומבורך ולאחרונה יש לכך דוגמה נוספת אצלנו ביישוב. והפעם 'קבוצת העסקים של מבשרת ציון', שכשמה כן היא, קבוצה של בעלי עסקים מתחומים שונים, שנפגשים באופן קבוע ויוצרים שיתופי פעולה.

תחת שם זה קיימת גם קבוצת פייסבוק ואודותיה נכתב: "הקבוצה הוקמה כדי ליצור היכרות עם בעלי עסקים שונים מהאזור. הקבוצה נפגשת בימי רביעי בבוקר כדי ליצור הפניות, שיתופי פעולה, שאלות ועזרה אחד לשני לקידום העסק".

את הקבוצה הקימה רמה שטרן, יועצת מס לה משרד לייעוץ מס ולהנהלת חשבונות במבשרת ציון. בשיחה עם 'זמן מבשרת' מסרה: "בעבר פעלה קבוצה כזו אך היא התפרקה. הקמנו קבוצה חדשה במטרה לעזור לחברים לקדם את העסק שלהם ולקבל הפניות. זיהינו צורך ברור בקיומה של קבוצה כזו. רוב העסקים הם עסקים יחידניים והקבוצה היא המקום בו הם יכולים להתייעל ולהתקדם. כרגע הקבוצה פועלת מהמשרד שלי שברחוב דם המכבים אך בעתיד נפתח מקום מיוחד לפעילות הקבוצה. מזמינה את בעלי העסקים להצטרף אלינו ב-28.7 לבוקר השקה. נשמח שיבואו כמה שיותר ובכך נקדם את המגזר העסקי במבשרת ציון והסביבה".

"היום יצאנו  לדרך חדשה, קבוצת העסקים של מבשרת ציון, 17 בעלי עסקים מהאזור שמחויבים לעזור אחד לשני לקדם את העסקים", נכתב בהודעה שפרסמה הקבוצה בדף הפייסבוק שלה, כמו גם את רשימת 17 העסקים שכבר חברים בה (בסוגריים: העיסוק): רמה שטרן (יועצת מס), אלעד זהבי (סוכן ביטוח), אורית סטרנין (עורכת דין, נדל"ן ומשפחה), מיקי קידר (עורך דין לניהול משברים), מאיר אדרי (יועץ לכלכלת המשפחה), אתי פרקש (סוכנת נסיעות), רותי זיו (מנחת הורים), חניתה נהרי (קוסמטיקאית) שלומית (מאלפת וספרית כלבים), רמי קפילטו (אינסטלטור), ויקטוריה ראוב-דרוויש (אימוני פילאטיס וזומבה), סימה בכר (מעצבת פנים), חני שרון (מאמנת לקריירה וזוגיות), לור (אדריכלית), דוד עמירם (הנדסאי אדריכלות), כפיר אברהם ('קובלה' אוכל ביתי) ושירה ירון (רפואה נשית הוליסטית).

בעלי מקצוע ממבשרת, מירושלים ומיתר יישובי הסביבה מוזמנים להתארח בקבוצה ובמפגשים המתקיימים בכל יום רביעי בשעה 08:00 במבשרת ציון.

לפרטים: רמה שטרן, 054-4846146.

פייסבוק: קבוצת העסקים של מבשרת ציון.