עיצוב מהעבר, סאונד מהעתיד

על פטיפון בלוטות' עם זוג רמקולים מדפיים בגימור עץ נוסטלגי, המחבר בין העבר והווה לכדי פריט עיצובי בעל מראה רטרו מדליק וסאונד עכשווי

מותג הרמקולים והאודיו האיכותי PURE ACOUSTICS מבית היבואן סיריוס אלקטרוניקה, מציג את פטיפון בלוטות' עם זוג רמקולים מדפיים בגימור עץ נוסטלגי, המחבר בין העבר והווה לכדי פריט עיצובי בעל מראה רטרו מדליק וסאונד עכשווי.

רמקולים ומערכות אודיו הפכו מזמן לחלק מעיצוב הבית, כאשר הפטיפון החדש מבית המותג מחבר בין העבר להווה ומאפשר להאזין לתקליטים, יחדיו עם הזרמת מוזיקה בטכנולוגיית בלוטות' 5.0 מכל טלפון, מחשב או מקור שמע אחר. הפטיפון תומך בשלושה גדלים של תקליטים, 7, 10 ו- 12 אינץ' ובשלוש מהירויות של  33⅓ ,45 ו-78 RPM . ניגונם מתבצע באמצעות מחט קרמית סטריאו לאיכות צליל גבוהה ושמירה על התקליטים ללא שריטות. הפטיפון מגיע יחדיו עם זוג רמקולים סטריאו מדפיים עם תיבות תהודה מעץ W5X2 לסאונד איכותי, אשר ניתנים להעמדה בצורות שונות בהתאמה אישית. כמו כן, כולל יציאת RCA  לחיבור הפטיפון ישירות לרסיבר, רמקול מוגבר, מחשב ועוד. כמו כן, מאובזר בכיסוי המחובר לגוף המכשיר המונע הצטברות אבק. מגיע בגימור עץ נוסטלגי ההופך אותו לפריט רטרו דקורטיבי הניתן לשילוב בכל חלל בבית. מידות הפטיפון: 30X10X32, מידות הרמקול: 30X9X12.5 . המחיר: 1,190 שקלים.

PURE ACOUSTICS – להשיג אצל המשווקים המורשים והיבואן סיריוס אלקטרוניקה

לסרטון: