"עכשיו"

סינגל חדש למוזיקאי והיוצר נעם הראל

נעם הראל (41) – מוזיקאי, יוצר וגיטריסט מוערך, תושב חריש – מציג את הסינגל החדש "עכשיו", שעוסק בצורת החיים המאפיינת את כולנו בדור הזה, עם ריבוי הסלולר והמסכים, ההתרחקות מעצמנו וממי שאנחנו באמת, חוסר אינטימיות ואיבוד השקט האמיתי.

הקריירה המוזיקלית של נעם הראל ידעה אתגרים ותהפוכות. לאחר שירותו הצבאי, תפקד כגיטריסט בלהקת הרוק המתקדם 'מלאכת', אשר הוציאה מספר אלבומים.

בשלב מסוים, הרגיש שמיצה את מוזיקת הרוק והחל להתעניין במוזיקת עולם. אז הכיר את אשתו לעתיד, הזמרת דבורה הראל, וילד הקימו הרכב מוזיקלי ביחד עם החברה המשותפת – אסתר רדא. יחד יצרו פסיפס מוזיקלי מעניין תחת השם 'אסתר נעם ודבורה', כאשר השירה מקבלת את עיקר הבמה. הם הופיעו במספר מקומות ופסטיבלים כגון 'סולם יעקב' ועוד.

לאחר שנישאו, החליטו נעם ודבורה לחזור ביחד בתשובה. מסלול ההרכב 'אסתר נעם ודבורה' הסתיים ונעם עבר לנגן בהרכבי חתונות שונים. במקביל, הקליט עבור מספר פרויקטים שירים כזמר וכגיטריסט ועסק רבות בהפקות מוזיקליות.

ואז הגיעה התפנית. לפני כשלוש שנים, עבר נעם תאונת דרכים מחרידה. בדרך חזרה מהעבודה, נדרס על ידי רכב בכביש 4 ואיבד הכרה. הוא עבר שלושה ניתוחים והיה בשיקום ב'בית לוינשטיין' לתקופה של כתשעה חודשים. במשך זמן רב לא יכול היה נעם להזיז את הידיים והיה סיעודי לחלוטין. אז התגבשה אצלו ההחלטה, שכאשר ייצא מזה, יקליט את שיריו האישיים ויעבור לקדמת הבמה כמו שתמיד חלם.

כשיצא מהבית חולים, בתחילה על כיסא גלגלים, החל ליצור את הפרויקט המוזיקלי האישי והמרגש שלו. והנה לפניכם הסינגל הראשון מתוכו – "עכשיו".

לפטיפון:

https://patiphon.co.il/music/mdf8235JCA?fbclid=IwAR2QnFSxOfQd3NIS0fNghYwWRDPopuDadSdXaeHPsv9QA66deI20ZxYJiAk

לקליפ: