עצמאות עד הדלת

חברת רשפים הישראלית מצדיעה למדינת ישראל לרגל חגיגות העצמאות ה-74 ומציעה קולקציית דלתות כניסה בצבעי כחול לבן

דלתות כניסה רשפים,  מבית חמדיה גרופ, לייצור דלתות כניסה ממתכת,  חברה ישראלית תוצרת כחול-לבן, שמפעלייה ממוקמים בדרום הארץ, באשקלון מעל ל40 שנה, מצדיעה למדינת ישראל לרגל חגיגות  יום העצמאות ה – 74 שלה ומציגה בכל 12 סניפה ברחבי הארץ  קולקציית דלתות כניסה בצבעי  כחול ולבן.

כחלק מהקולקציית הכחול/לבן החגיגית בולטות: דלת דגם סהרה – דלת כניסה בסגנון אוריינטאלי. הדלת מעוצבת במראה ישראלי,  עשויה מפלדה עליה מולבשת דקורציית אלומיניום בחיתוך לייזר .

דלת דגם סיינה – דלת כניסה לבית בגימור מתכת ובסגנון מודרני ו"תעשייתי". זוהי דלת בעלת עיצוב א-סימטרי עם אלומיניום בחיתוך לייזר, פסי נירוסטה המוטמעים מתחת לדלת וידית אנכית משלימה.

כמו כן מציעה רשפים את דלת דגם  אדווה- דלת כניסה מעוצבת בגימור אלומיניום חתוך בלייזר בעלת מראה רגוע, רך ונעים. דגם אדווה מקנה אווירה ישראלית עם זכוכית פנימית, חלבית או שקופה, המאפשרת לשמש הישראלית להאיר את פנים הבית  בהשראת גלי הים  ובקווים זורמים וטבעיים.

טווח מחירי הקולקציה: 5,600 ₪ – 13,990 ₪ .

דלתות כניסה רשפים מבית חמדיה גרופ היא בראש ובראשונה תעשייה כחול-לבן במיטבה. מה שהחל בשנת 1982 כמסגרייה לעבודות מסגרות ודלתות בעבודת יד, הפך עם השנים למותג ישראלי פורץ דרך המציע מגוון דלתות מוסדיות ודלתות כניסה בעיצובים מעוררי השראה. מפעלי החברה באזור התעשייה הדרומי באשקלון משתרעים על שטח של כ-15 דונמים והוקמו בהשקעה של למעלה מ-80 מיליון ₪.

ניתן להשיג באולמות התצוגה של חמדיה גרופ  ברחבי הארץ

בהתאם לאזורי האספקה הסטנדרטיים, לא כולל כפל מבצעים, לא כולל גווני לבן ושמנת