פול אנקה מגיע לירושלים

יקיר הקהל הישראלי מזה שבעה עשורים מוסיף הופעה נוספת בישראל לאור הביקוש * מקיסריה ינדוד הכוכב לבריכת הסולטן בירושלים ובכך יעניק לקהל הישראלי חוויה מושלמת באתרי המופעים היפים בישראל

פול אנקה, האגדה שאין צורך להציג, בפרט לא בישראל שבה מפגין הקהל אהבה אינסופית עם כל ביקור. 

אנקה, התגלמות הפרפורמנס, המגנטיקה הווקאלית והרומנטיקן שכל פס הקול שלו הוא התרפקות נוסטלגית של רגעים בזמן. ההכרה הבינלאומית כאייקון תרבותי, באה עם כתיבת למעלה מ-500 שירים וביניהם “Put Your Head On My Shoulder״ ו-“My Way”, יחד עם מכירות של למעלה מ-90 מיליון עותקים של אלבומיו – נוגע אנקה בלבבות מאזיניו עם קולו ועם שיריו הבלתי נשכחים.

ההופעות של אנקה הפכו עם השנים למופעי פולחן נוסטלגיים, מלאי רגש ורומנטיקה. עכשיו דמיינו את כל זה באמפי הקסום של קיסריה ובבריכת הסולטן בירושלים, תחת כיפת שמיים והנופים עוצרי הנשימה.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: ״אנו שמחים לארח בפעם הראשונה בירושלים את פול אנקה, מגדולי הזמרים של העשורים האחרונים. אנו נמשיך להביא לעיר את מיטב האומנים וההופעות הבינלאומיות כחלק מביסוסה של ירושלים כבירת התרבות של ישראל".

פול אנקה: ״אני כל כך מתרגש לשוב לישראל ולהופיע בפעם הראשונה בשני אתרים אייקוניים – התיאטרון הרומי העתיק בקיסריה ובריכת הסולטן בירושלים. אני מחכה בקוצר רוח לראות את כולכם בהופעות״.

מועדי המופעים:

18.7, אמפי קיסריה.

19.7, בריכת הסולטן בירושלים.

מחירי כרטיסים: החל מ-199 שקלים.

לרכישה: www.eventim.co.il/paulanka.