'פומפדור' מחמם את החורף

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
מותג התה והחליטות הבינלאומי 'פומפדור', משיק מהדורת חורף 2023: שתי חליטות צמחים ופירות בטעמים חדשים וייחודיים

מותג התה והחליטות הבינלאומי 'פומפדור' (POMPADOUR), משיק לחורף הקרוב מהדורת חורף 2023, הכוללת שתי חליטות צמחים בטעמים חדשים – חליטת סנגריה חמה וחליטת פטל ומרנג – העשויים עם מרכיבי פירות וצמחים, ללא קפאין ומתכתבים עם הטרנד הצומח של חליטות תה העולמי בקטגוריה.

מוצרי החורף החדשים של 'פומפדור' מספקים פינוק מושלם עם טעמים מיוחדים לימי החורף הקרים: חליטה בטעם פטל ונשיקות מרנג – מגיעה בטעם מתקתק ומפנק; וחליטה בטעם סנגריה חמה – מציעה משקה מלא בטעמים, מתובל וטעים במיוחד.

החליטות החדשות יוצרו בטעמים עונתיים טיפוסיים שמתאימים לימי החורף הקרים, עשויות מחומרי גלם מובחרים, עם דגש על איכות העלים ותהליך ייצור קפדני.

טרנד חליטות התה צומח ומתפתח בעולם וגם בשוק התה הישראלי, שלוקח את הקטגוריה לעולמות העושר והפינוק לצד האיכות והבריאות.

'פומפדור' הוא מותג ותיק, פורץ דרך וחדשני בתחום סגמנט החליטות הצומח בעולם.'פומפדור' מציע מגוון רחב ביותר של טעמים, אשר נבחרו בקפידה, עוברים בקרת איכות קפדנית במעבדות החברה בגרמניה והשלב האחרון הוא הרכבת תערובות על ידי טועמי התה והחליטות של החברה.

סדרת חליטות החורף של 'פומפדור' תושק בישראל במהדורת חורף מוגבלת ותציע טעמים חדשניים, ייחודיים ובאיכות המוכרת של המותג הבינלאומי – זאת לצד המגוון הרחב של החליטות שקיימות היום ל'פומפדור', שחקן משמעותי בקטגוריה בישראל.  

מחיר מומלץ לצרכן של החליטות החדשות: 10.90–14.90 שקלים.    

כשרות: כשר פרווה למהדרין, בהשגחת בד״צ אגודת ישראל, באישור הרבנות הראשית לישראל.

את מוצרי התה והחליטות של 'פומפדור' ניתן להשיג בכל רשתות המזון והשיווק ובחנויות המובחרות.