פורים חובק עולם

'אנו – מוזיאון העם היהודי' מציג: סיור פורים בעקבות מגילת אסתר ותחפושות יהודיות מסביב לעולם

'אנו – מוזיאון העם היהודי', שנפתח לפני שנה בקמפוס אוניברסיטת תל אביב, הוא המוזיאון היהודי הגדול בעולם והיחיד שמספר את סיפורו של העם היהודי תוך חוויה מוזיאלית מרגשת ומעצימה ומציע למשפחות וליחידים בילוי משפחתי פורימי משעשע ומסקרן ברחבי המוזיאון החדש.

ההיסטוריה של העם היהודי מלאה בתחפושות, התחפשות וזהויות חבויות. לרגל חג הפורים, משיק המוזיאון סיור 'מגילות ומסיכות' – סיורים ייחודיים בין מגילות, תחפושות ותלבושות ייחודיות ברחבי תערוכות המוזיאון, שנתפרו למבקרי המוזיאון רק לימי חופשת פורים (רביעי-חמישי, 16-17.3). יחד נצא למסע בעקבות מגילות אסתר בנות 600 שנה, נפגוש מלכים ושליטים לצד רוקרים, רקדנים ומפלצות. הפעילות תלווה בשחקנים מחופשים.

כמו כן, מוענקת הטבה חד פעמית למבקרי המוזיאון בחג – דמי פורים. כל משפחה שמבקרת במוזיאון תקבל שטר כסף למימוש בחנות המוזיאון, שבה מוצרים חדשים וייחודיים למוזיאון לחג פורים עצמו כמו מגילות מאוירות על ידי סופרי סת"ם, רעשני עץ צבעוניים, צלחות משלוח מנות מעוצבות ועוד.

'אנו – מוזיאון העם היהודי', שנפתח לאחר 10 שנות תכנון ובנייה בהשקעה של 100 מיליון דולר בתל אביב, נחשב לאחד המוזיאונים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית ומשתרע על 7,000 מ"ר של שטח תצוגה הכוללים למעלה מ-500 מוצגים ופריטים נדירים, 40 סרטים בהפקה מקורית ו-21 סרטים אינטראקטיביים מהנים לכל המשפחה ולילדים בפרט.

הסיורים מותאמים לכל המשפחה וייצאו בשעות 12:00 ו-15:00, בהזמנה מראש באתר.

הסיורים ללא עלות נוספת (כלולים במחיר הכניסה למוזיאון).

גלריית גיבורים תהיה פתוחה לכבוד המאורע בימים רביעי-שבת ברצף.

לרכישת כרטיסים: www.anumuseum.org.il.