פורים לילדים באופרה הישראלית

'מה עושות האיילות' ו'אליסה בארץ הפלאות', אופרה לילדים ומופע מוסיקלי - טעמי הילדות של פעם עם נגיעות אופראיות מרגשות

האופרה הישראלית מעלה בחג הפורים את ההפקות האהובות לילדים: 'מה עושות האיילות', מופע מוסיקלי עם טעמי הילדות של פעם ושירי ילדים אהובים עם נגיעות אופראיות מרגשות; ואת האופרה לילדים 'אליסה בארץ הפלאות'.

'מה עושות האיילות?': מופע המביא את קסם הילדות והנוסטלגיה לאופרה. במרכזו, שירי הילדות הנוסטלגיים שכתבו ע. הלל, לאה גולדברג ומרים ילן שטקליס והלחינו יוני רכטר, נורית הירש, אריה לבנון, נעמי שמר, צביקה פיק ועוד רבים אחרים. הבמאית שירית לי וייס והמוסיקאי ערן זהבי יצרו תוכנית מיוחדת שמביאה למרכז הבמה את השירים האהובים עליהם גדלנו והם חלק מפסקול הילדות של כל ילדה וילד. ההפקה מפיחה חיים בדמויות שבמרכז השירים המוכרים: דני שהדמעות שלו בוכות מעצמן, מיכאל שהבטיח לבוא פעמיים ולא הגיע, הזברה שמסרבת להוריד את פיג'מתה, הסבון שלא הפסיק לבכות, אדון שוקו המשמח, מקהלה עליזה במיוחד, ילדה אחת שחולמת על כובע קסמים, יקינתון שלומד לפרוח בזמן והאיילות שבלילות. כולם נפגשים על במת האולם הקטן שבאופרה, במופע שמחבר בין הורים וילדים באמצעות השירים שכולם אוהבים, בהפקה מבוימת וצבעונית ובביצוע קסום של זמרות האופרה הישראלית. 19.3, 10:30. המופע מיועד לגיל 4 ומעלה. אורך המופע כשעה באולם הקטן. מחיר כרטיס: 65 שקלים.

אליסה בארץ הפלאות – אופרה לילדים: גרסה אופראית משעשעת לסיפור הקלאסי של לואיס קרול על הילדה אליסה, המגלה עולם מופלא מלא ביצורים קסומים ומלכה מרושעת אחת שממש, אבל ממש, לא אוהבת להפסיד. להעצמת החוויה, תינתן לילדים תינתן אפשרות לשבת על שטיחים קרוב לבמה. כתב והלחין: דוד זבה. 17.3, 10:30. המופע מתקיים בעברית ומיועד לילדים/ות מגיל 4 ומעלה. המופע מתקיים באולם הקטן. מחיר כרטיס: 65 שקלים.

לרכישת כרטיסים: בקופת האופרה הישראלית 03-6927777 ובאתר האופרה הישראלית www.israel-opera.co.il.