פורים תיאטרלי ותוסס

על 'פסטיבל ירון' על שם הצנחן ירון ירושלמי, שבמסגרתו יעלה תיאטרון אורנה פורת מבחר מופעים לילדים ולנוער

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מקיים בפעם ה-22 את 'פסטיבל ירון' על שם הצנחן ירון ירושלמי. הפסטיבל, שיתקיים בפורים בתל אביב, מהווה מוקד משיכה לכל מי שרוצה להעניק לילדיו ולנכדיו חוויה תרבותית מהנה ואיכותית.

'פסטיבל ירון' הוא פרי יוזמה משותפת של תיאטרון אורנה פורת, משפחת ירושלמי ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו. מיקומי המופעים: מוזיאון תל אביב לאומנות, במוזיאון ארץ ישראל ותיאטרון הקאמרי.

במסגרת הפסטיבל, שיתקיים בין התאריכים 19-16 במרץ, יעלו בבכורה ההצגות: 'אלוף העולם' – מחזה מוזיקלי משיריו של חנן בן ארי העוסק במציאת הקול הפנימי, האותנטי וביכולת של כולנו ליצור, לקבל ולחיות יחד בהרמוניה. לגילאי 18-11; 'אגדות שלמה המלך ומלכת שבא' – הצגה מוזיקלית על פי אגדות המלך שלמה ומלכת שבא מאת חיים נחמן ביאליק. לגילאי 9-5; 'טביעת האצבע של איל' – עיבוד בימתי מרגש ומלא דמיון לספרו החדש של הסופר והפזמונאי זוכה פרס אקו"ם, נעם חורב. לגילאי 7-3.

בנוסף, יעלו ההצגות החדשות: 'פיטר פן' (בשיתוף תיאטרון הקאמרי) – בעקבות הקלאסיקה האהובה. לגילאי  12-6; 'איתמר וכובע הקסמים' – הצגה מוזיקלית על פי ספרו של דוד גרוסמן. לגילאי 7-4; והלהיט החדש של התיאטרון, 'היפה והחיה' – מופע תיאטרון מחול מרהיב בשיתוף עם להקת המחול 'פרסקו'. לגילאי 10-5.

כמו כן יוצגו הצגות התיאטרון האהובות: 'מסיבה בגינה', 'משירי לאה נאור', 'אלאדין', 'מחסן השטוזים של דתיה', 'ליצן החצר', 'פלפלים', 'טרופותי', 'זהבה ושלושת הדובים', 'מולאן' ועוד.

באי הפסטיבל ייהנו מחוויה תרבותית משולבת שתכלול לצד הצגות התיאטרון הפנינג חוצות שיתקיים על רחבת המשכן לאומנויות הבמה. ההפנינג יכלול מגוון מופעים איכותיים לכל המשפחה, מתחמי יצירה, ג'ימבורי ענק, מתחם משחקי חשיבה 'לצאת מהפלונטר והמבצר', סדנאות תיפוף, גרוב טראק, דמויות שטח – איש האותיות, גלגל הצבעים ועוד, מתחם ביתני משחק ושולחנות משחק.

בין מופעי החוצות: 'רוק ילדות ישראלית' – מופע לכל המשפחה המשלב את מיטב הקלאסיקות של שירי הילדים בהגשה ייחודית, רוקיסטית ובעיקר מרעננת; 'הקרקס הירוק' – מופע קרקסי מקורי ומשעשע שדרכו לומדים הצופים על אורח חיים ידידותי לסביבה; שושי בושי, בועות ובלונים, להקת הנוער של תיאטרון אורנה פורת במופע חוצות חדש ו'החגיגה שלנו' – מופע מוזיקלי לכבוד יובל לתיאטרון אורנה פורת ועוד.

הכניסה להפנינג החוצות חופשית.

שעות פעילות ההפנינג: ימים רביעי-חמישי  9:30 – 17:30, יום שישי 9:30 – 13:30.

כרטיסים ברכישה מוקדמת בטל' 03-5111444 שלוחה 9 או באתר התיאטרון.

מחיר כרטיס: 95-40 שקלים. מחירים מיוחדים למחזיקי דיגיתל, לוועדי עובדים ולקבוצות.

לינק לכל הצגות התיאטרון:

www.porat-theater.co.il/show_board.php