פותחים שנה: ברכת הדרך

ראש המועצה סייר עם עלות השחר במוסדות החינוך כדי לוודא מוכנות והנהגת ההורים גם היא לא שכחה לברך

אז למי שלא התעכן ופנטז על גלישת החופש הגדול לסופ"ש… זה המקום לספר כי נגמרו כיפופי הידיים (רשמית לפחות…) ושנת הלימודים יצאה לדרך.

ראש המועצה יורם שמעון התחיל את הבוקר בשעה 5:30 בסיור במערכת החינוך היישובית, בכדי לוודא מוכנות מלאה של כל בתי הספר וגני הילדים לקליטת הילדים שמתחילים היום שנת לימודים חדשה

"בחודשים האחרונים השקענו מיליוני שקלים בכדי שהבית השני של הילדים יהיה לא פחות טוב מהבית הראשון. נמשיך להשקיע הן בתשתיות הפיזיות והן בתשתיות הפדגוגית. שתהיה שנת לימודים פורייה ומוצלחת", מסר ראש המועצה בתום הסיור.

מוועד ההורים היישובי נמסר: "אנו מאחלים לכל ילדי מבשרת שנת לימודים פוריה ומוצלחת. תודות לכל הצוותים- מגני הילדים ועד התיכון ולמחלקת החינוך במועצה, שעמלו במהלך הקיץ להכין עבור ילדינו את סביבת הגנים ובתי הספר כך שתקבל את פניהם באור ובחיוך ועם מצבת כח אדם מלאה. חינוך הוא הבסיס לכל הצלחה בעתיד, ואנו מחזקים את ידי צוותי החינוך וההוראה במלאכת הקודש בה הם עוסקים. בהזדמנות זו אנו קוראים לציבור ההורים לקחת חלק פעיל בשגרת החינוך של ילדיכם – בשיח מכבד, מעורבות ותמיכה. בהצלחה ילדים יקרים – מי ייתן ותדעו שנה רגילה של למידה רציפה, חוויות וריגושים".