פטנט עולמי: תמ"ל לתינוקות בהכנה מהירה

צילום: יח"צ חו"ל
צילום: יח"צ חו"ל
מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY, מציג מכשיר הכנה וקירור במהירות RAPID COOL, פטנט עולמי זוכה פרס MUMS AWARDS הנחשב, המאפשר להורים לתינוקות להכין פורמולת מזון לתינוק בטמפרטורה מדויקת ובטוחה למאכל, בכל מקום וזמן, על ידי שקשוק קל ותוך דקות בודדות בלבד!

הכנת אוכל לתינוק בקרב הורים טריים היא משימה לא פשוטה ואף מלחיצה. מצד אחד מתמודד ההורה עם תינוק שמודיע על רעבו בקול תרועה ובכי רם, מצד שני עליו לשמור על קור רוח ולהכין את הפורמולה בריכוז על פי הנחיות משרד הבריאות בכדי לשמור על בריאותו ובטחונו של התינוק מחיידקים וכוויות. ראשית, בהרתחת המים והוספת הפורמולה ולאחר מכן בצינונה עד לטמפרטורת החדר הבטוחה למאכל.

המכשיר ה- RAPID COOL הוא פטנט חכם שמשנה את חוקי המשחק ומאפשר להכין פורמולת מזון בטמפרטורה מדויקת בתוך 2 דקות בלבד (למנה של כ- 180 מ"ל). מקור הפטנט נמצא בדפנות המכשיר המצופות חומר ייחודי הסופח את חום המים הגבוה ומצנן אותם במהירות. פקק המכסה משולב מדחום דיגיטאלי מובנה בחלקו הפנימי ובעל צג חיווי בחלקו החיצוני, המופעלים עם מגע המים.

בעת השימוש יש לחטא תחילה את המכשיר, להוסיף מים רותחים ולאחריהם את תרכובת הפורמולה על פי הוראות היצרן בהתאם לכמות המנה הרצויה. ניתן להיעזר בפסי המדידה שנמצאים בפנים המכשיר. סוגרים את הפקק ומשקשקים אותו מעלה ומטה ומחכים שהצג הדיגיטאלי יהפוך מצבע אדום או ענבר לירוק ויסמן שהפורמולה מוכנה בטמפרטורה המדויקת. התהליך עלול להתארך בהתאם לכמות המנה, עד לטווח של 5 דקות.

המכשיר נייד לחלוטין, אינו מופעל על ידי חשמל או דורש קרבה לשקע, כך שניתן להשתמש בו בנוחות הן בבית והן מחוצה לו. כמו כן, אינו דורש החלפת פילטרים מכל סוג וגודלו הקומפקטי מאפשר להכניסו לכל תיק בגודל סטנדרטי ולקחת אותו איתנו לכל מקום.

פעולת המכשיר שקטה לחלוטין ומתאימה גם להאכלת לילה. טרם ההגשה לתינוק יש לשפוך את הפורמולה המוכנה לבקבוק ולוודא את הטמפרטורה על גבי היד למשנה זהירות.

הערכה כוללת את מכשיר ה-RAPID COOL, פקק דיגיטאלי, מתקן לאבקת חלב ומברשת ניקוי. אין להכניס את התרמוס למיקרוגל.

המחיר: 249.90 שקלים.

ניתן להשיג בלעדית ברשת חנויות שילב ובאתר היבואן אינטרסן www.Intersun.co.il