פיטולסטיל – סרום וג'ל טבעיים

צילום: אסף לוי
צילום: אסף לוי
מותג הטיפוח הבינלאומי ליראק פריז מציע: סדרת מוצרים טבעית המבוססת על סגולות צמחים ייחודיות למניעה, טשטוש והעלמת סימני מתיחה

סימני מתיחה הם תופעה מוכרת ונפוצה הנובעת משינויים הורמונאליים ופיזיולוגיים – אצל מתבגרים, אצל אנשים החווים שינוי קיצוני במשקל, אצל ספורטאים וכמובן – אצל נשים בהיריון. הגוף מבצע התאמות פיזיולוגיות למצב החדש והשינויים החיצוניים באים לידי ביטוי בעור  – הרקמה האלסטית נמתחת ועלולה להיקרע. במקרה זה יופיעו סדקים שלעיתים הם אף מגרדים, סימנים אלה מכונים "סימני מתיחה" שאינם נעלמים ונשארים גם לאחר הלידה  (ל 90% מהנשים יופיעו סימני מתיחה במהלך ההיריון).

מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז מציע סדרת מוצרים ייחודית למניעה וטיפול בסימני מתיחה, טבעית ומוכחת קלינית:  "פיטולסטיל" (( phytolastil – המוצרים מבוססים על פורמולה טבעית אשר נבחנה תחת פיקוח רפואי והוכחה קלינית ב 12 מחקרים על יותר מ-500 נשים כמונעת ומפחיתה סימני מתיחה. הפורמולה מכילה קומפלקס צמחי מצמחי האלכימלה, קיסוס ושבטבט. התכשיר עשיר בחומרים המעודדים היווצרות סיבים תומכים בעור, גמישות הדרמיס תוך התחדשות של האפידרמיס.

הסדרה כוללת שני מוצרים:  סרום וג'ל:

סרום מרוכז – לטשטוש ומניעה של סימני מתיחה אצל מתבגרים/אנשים החווים שינויים במשקל. מסייע בהעלמת סימני מתיחה ושיקום העור. הפורמולה פועלת להחדרת החומרים לשכבות העור ותומכת לשמירת עור הגוף גמיש וחלק.

ג'ל למניעת סימני מתיחה בהריון – מתאים לשימוש מתום חודש השלישי ועד לחודש אחרי הלידה, למריחה על האזורים הבעייתיים בלבד. הג'ל מחזק את העור ומונע היווצרותם של סדקים, ומועשר בקומפלקס צמחי ייחודי המעורר היווצרות סיבים תומכים בעור.

78% מהנשים לא הופיעו סימני מתיחה במריחה של  ג'ל הפיטולסטיל  במשך  ההריון. *

בשונה מהמוצרים הקיימים בשוק, הפיטולסטיל הוא פתרון טבעי (למעלה מ 98 אחוזים רכיבים טבעיים) ובטוח לשימוש גם במהלך היריון.  המוצר מאושר ע"י משרד הבריאות, בעל תוצאות קליניות מוכחות ולא נוסה על בעלי-חיים. נבחן תחת פיקוח רפואי והוכח קלינית ב-12 מחקרים על מאות נשים ובעל המלצות רפואיות למעלה מ 45 שנים.

המוצר נותן מענה גם לסימנים ותיקים מבצע הפחתה של 64% בעומק, רוחב, באורך וצבע של סימני המתיחה – גם הותיקים (בדר"כ בצבע לבן).

השימוש המומלץ עם סרום פיטולסטיל הינו פעמיים ביום, בוקר וערב, למשך 8 שבועות לפחות.

פיטולסטיל ג'ל להיריון – פעם ביום בלבד. למריחה על האזורים המתוחים, על עור נקי ולשימוש חיצוני בלבד.

מאושר משרד הבריאות.

מחיר לצרכן: ג'ל להריון  – מחיר 199  ש"ח ל 200 ml

מחיר סרום מרוכז  –  199 ש"ח  ל 75 ml

ניתן להשיג ישירות באתר ליראק ישראל ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק באתר: https://www.lierac.co.il