פלייסמנט לחג החנוכה

המעצבת זיוי בן חיים, בעלת מותג הבוטיק הישראלי BcH משיקה לרגל חג החנוכה פלייסמנט בעבודת יד ובעיצוב אופנתי השואב השראה מסמלי החג

המעצבת זיוי בן חיים בעלת מותג הבוטיק הישראלי, BcH,  משיקה לרגל חג החנוכה, פלייסמנט בעבודת יד ובעיצוב אופנתי, השואב השראה מסמלי החג, מושלם גם כמתנה למארחים/ות, עם אפשרות להקדשה אישית בחיתוך לייזר.

פלייסמנט בחיתוך לייזר, של זיוי בן חיים, לשולחן חג מקושט עם תשומת לב לפרטים הקטנים, עשוי בד קטיפה איכותי בשילוב בד משי ומעוצב בסגנון הייחודי של המעצבת, המשלבת בין חדש וישן בהרמוניה. הפלייסמנט לחנוכה עמיד בכביסה ומתנקה בקלות ומגיע בצבעוניות של כחול, תכלת, שחור או צהוב.

זיוי בן חיים, מעצבת מותג הבוטיק הישראלי BcH  מרעננת בעיצוביה את מוצרי היודאיקה הוותיקים ומציעה פרשנות צעירה ומודרנית לסמלים ולחפצים המלווים את התרבות היהודית והישראלית הטומנים בחובם מסורת עתיקת שנים. כל הפריטים בקולקציה עשויים בעבודת יד ומיוצרים כולם בישראל:  כיסויי חלה, טליתות, תיקים מיוחדים לנשיאת התפילין והטלית, קולקציות ייחודיות לחגים ועוד. למרבית המוצרים ניתן להוסיף שם או עיטור לבחירה. זיוי בן חיים, המעצבת והמייסדת, מובילה את המותג כפי שהיא מובילה את חייה – מחדשת ופורצת גבולות, תוך שמירה על המסורת היהודית.  

מחיר: 290 ₪ .

*תוספת הקדשה אישית בחיתוך לייזר בתמחור נפרד

לרכישה:   https://bch-design.co.il/