פסטיבל הקפה בתל אביב

שלושה ימים של חוויה לכל אוהבי הקפה * טעימות קפה באופן חופשי וחשיפה לכל מה שחדש בעולמות הקפה

פסטיבל הקפה ייערך בתל-אביב בין התאריכים 13-15.9 (18:30-23:00) במתחם התחנה. הפסטיבל, שנערך פעם בשנה בישראל, חוזר לשלושה ימים של חוויה לכל אוהבי הקפה. בפסטיבל יוכל הקהל ליהנות מטעימות קפה באופן חופשי ולהיחשף לכל מה שחדש בעולמות הקפה: מגמות, זנים, תערובות שיוצרו בבתי קלייה מקומיים לצד מותגים בינלאומיים. 

במסגרת הפסטיבל, תציב חברת 'אוטלי' (OTALY) דוכן גדול וממותג, אשר יכלול טעימות ממבחר סוגי קפה על בסיס המשקה, תחשוף את יתרונות המוצר ותדריך פרונטלית כיצד ניתן להגיע לדרגת הקצפה גבוהה במיוחד גם במשקה שהוא על בסיס שיבולת שועל. כמו כן, יחשוף המותג את מגוון המוצרים בקרב בריסטות, אוהבי קפה וקהל שמחפש אלטרנטיבה בריאה ומזינה יותר מחלב פרה.

חברת 'אוטלי'היא חברה מקורית מהגדולות בעולם לייצור משקאות שיבולת שועל. החברה מתמקדת בפיתוח משקאות שיבולת שועל. המותג זמין למעלה מ-20 מדינות, ביבשות אירופה, אמריקה ואסיה. החברה השבדית מזוהה בעולם עם ערכים של קיימות ומעבירה מסרים הדוגלים בערכיה. חזון החברה בנוי על רעיון השינוי וקיימות, זאת במטרה להקל על אנשים לאכול טוב יותר ולחיות חיים בריאים יותר מבלי ליצור 'נטל' מיותר על משאבי כדור הארץ בתהליך הייצור. חברת 'אוטלי' מציעה מגוון רחב של משקאות שיבולת שועל – מחלב ועד גלידה, יוגורט וממרחים.

מחיר כרטיס: 89 שקלים, כולל טעימה חופשית של עשרות סוגי קפה שיוצעו בדוכני הקפה בפסטיבל.