פסטיבל 'GOOD FOOD'

צילום: בועז לביא
צילום: בועז לביא
מיטב השפים בישראל יציגו מנות נבחרות באירוע שיתקיים למשך יומיים בשבוע הבא ב'מרינה הרצליה'

עם שפע פסטיבלים שיתקיימו הקיץ ב'מרינה בהרצליה', נשאר רק לבחור מתי להגיע. בימים רביעי חמישי, 28-29 ביולי, החל מהשעה 18:00, תארח 'מרינה הרצליה' את פסטיבל האוכל השנתי 'Good Food' ובו עשרות מנות של השפים המוכרים חיים כהן, גיא גמזו, גיא פרץ, לירון ברנר במחירים נוחים לצד הופעות חיות. בין המנות המוכרות של השפים המובילים ניתן למצוא את הדיקסי של השף חיים כהן, הנונונו של השף גיא גמזו, הפוד טראקס של השף גיא פרץ, VONG של השף לירון ברנר ועוד. מנות אלה יימכרו במחירים סמליים שינועו בין 15 ל 35 שקלים.

ויש גם תכנית אמנותית. ב-28.7 (21:30) תופיע להקת הקאברים המקפיצה 'אוברטון' עם מגוון רחב של סגנונות מוזיקליים שמתאימים לקהלים מכל הגילאים. ב-29.7 (21:30) תביא לבמה הלהקה היפואית 'חתולי רחוב' את הסגנון המוזיקלי הייחודי, שנע על התפר שבין זוהר ארגוב ללד זפלין, עם חומרים מקוריים וגרסאות קאבר מיוחדות לשירים מוכרים.

עפרה בל, סגנית ראש העיר ויו"ר החברה לפיתוח תיירות בהרצליה: "הרצליה מהווה מוקד קולינרי מוביל בישראל עם שורה של מסעדות שף איכותיות. כחלק מכך, אנו גאים להביא את פסטיבל האוכל לכל המשפחה – 'Good Food' – עם המנות של השפים הגדולים בישראל ל'מרינה הרצליה' לצד הופעות חיות. פסטיבל זה מהווה נדבך חשוב בשורת האירועים והפסטיבלים שמארחת העיר בקיץ זה".