פרגון לילדי 'שלוה'

השכבה הבוגרת של בית ספר 'הדרור תל"י' יצאה לפעילות התנדבותית בארגון 'שלוה'

הערכים המובילים בבית ספר 'הדרור תל"י' הם נתינה וקבלת האחר. במסגרת תוכנית 'בגרות והתבגרות' שלומדת השכבה הבוגרת, למדו התלמידים על ארגוני חסד. כחלק מהלמידה ומהנחלת הערכים שנלמדו, יצאה השכבה לפעילות התנדבותית בארגון 'שלוה'.

התלמידים, בהובלת צוות השכבה אירית תדמור, שירי ראובנוף, נגה פרקש, איריס ספורן, ליאת חסיד ובניצוחה הבלתי מתפשר של עירית רונן, רכזת תל"י והחינוך החברתי של בית הספר, חגגו ל-250 ילדי 'שלוה' פורים כהלכתו.

התלמידים הפעילו תחנות צילום, קליעה למטרה, קליעת חישוקים וכדורים, פיסול בלונים, יצירה, איפור ולק לצד הפעלה של מתנפחים ופופקורן שתרמה המועצה המקומית מבשרת ציון בהפעלתו של סבאח.

הדר, מנהלת מסגרות אחר הצהריים של 'שלוה', אמרה לילדים בסיכום האירוע: "מגיעים ל'שלוה' לא מעט בני נוער שמפעילים את הילדים כאן. הם יותר בוגרים מכם, נערי ישיבות תיכוניות ובנות מאולפנות. אף אחד מאלה לא עשה את מה שאתם עשיתם היום".

רכזת השכבות הצעירות אמרה לצוות החינוכי: "אנחנו והמדריכים עברנו בין הילדים והתרשמנו מהרגישות שהם מראים לילדי 'שלוה'. זה לא מובן מאליו. לא יודעת מה אתם עושים, אבל אתם עושים טוב".

מבית ספר 'הדרור' נמסר: "אנו מודים לראש המועצה יורם שמעון, למנהלת אגף החינוך נעמי חזן, לימית מזרחי ולסבאח על תרומתם הגדולה להצלחת האירוע".