פרויקטים חדשים מתאכלסים

צילום הדמיה: קסם הדמיות
צילום הדמיה: קסם הדמיות
התקבל טופס 4 לשני פרויקטים בהתחדשות עירונית של קבוצת 'יסודות' בשכונות רסקו וגן הוורדים בירושלים

קבוצת 'יסודות' מדווחת על קבלת טופס 4 (אישור אכלוס) לשני פרויקטים בהובלתה בהתחדשות עירונית בירושלים. הפרויקט הראשון ממוקם ברחוב שמעוני שבשכונת רסקו והשני ברחוב אלוף שמחוני בשכונת גן הוורדים, בסמוך לקטמון הישנה.

במסגרת הפרויקטים, שודרגו בנייני המגורים בסטנדרט גבוה. המבנים עברו חיזוק בפני רעידות אדמה והדיירים קיבלו  לראשונה חדרי ממ"ד תקניים ומרווחים בכל דירה, דבר הנדרש במיוחד בימים אלה והמקנה ביטחון אישי ומשפחתי בשעת חירום. עם פרוץ המלחמה ולאור חשיבות חדרי ממ"ד, תגברה קבוצת 'יסודות' את צוותי העבודה על מנת לסיים את הפרויקטים כבר במהלך חודש אוקטובר ולקבל טפסי אכלוס בהקדם – והצליחה בכך.

הפרויקטים עברו חידוש מהיסוד, במסגרתם בוצע חיזוק הנדסי מלא למבני המגורים, הוחלפו כל התשתיות, החזיתות עוצבו מחדש והמבנה חופה באבן ירושלמית. במסגרת הפרויקט, זכו הדיירים גם למרפסות, מחסנים, מעלית משותפת וחניות פרטיות. 

קבוצת 'יסודות' היא קבוצה יזמית שצמחה בירושלים ומתמחה בייזום, תכנון, קידום וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית על מגוון סוגיה. קבוצת 'יסודות' מציינת מעל עשור של פעילות בתחום ההתחדשות בעיר עם למעלה מ-50 פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי ירושלים. הקבוצה מובילה במספר הפרויקטים שהסתיימו בהצלחה ושאוכלסו.

תמר אשל, סמנכ"לית חטיבת התחדשות עירונית בקבוצת 'יסודות': "אנו מברכים על קבלת טפסי האכלוס בשני פרויקטים נוספים של קבוצת 'יסודות' בירושלים, המהווים נדבך נוסף בפעילות הענפה של הקבוצה ברחבי העיר. השקענו מאמצים ומשאבים רבים בהשלמת העבודות בפרויקטים תוך זמן יחסית קצר, זאת על מנת שכלל הדיירים יקבלו כבר במהלך המלחמה חדרי ממ"ד בכל דירה, מה שלא היה להם קודם לכן בשני הפרויקטים. התקופה המורכבת שבה נמצאים אנו, הוכיחה כי חדרי ממ"ד וחדרים מחוזקים הם בעלי חשיבות ומשמעות רבה בהצלת חיים בשעת חירום ומספקים הגנה אפקטיבית ומהירה לכל המשפחה".