פרויקט בתנופה

130 יחידות דיור נמכרו בתוך 4 ימים בלבד בפרויקט concept כרמים של חברת אורון נדל"ן במבשרת ציון

פרויקט concept כרמים, בשכונת נופי הסלע החדשה במבשרת ציון, רושם שיאים חדשים: בתוך 4 ימי מכירות ראשונים בלבד, שערכה חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות הבונה את הפרויקט, נמכרו 130 יח"ד במסגרת 'מחיר למשתכן', מתוך סה"כ 141 יח"ד המוקצות בתכנית זו.

נכון לשעה זו, נותרו 11 יח"ד בלבד לטובת זוכי 'מחיר למשתכן', ובחברת אורון נדל"ן מאמינים כי הן יימכרו בתוך ימים בודדים.

הפרויקט כולו, כולל 211 יח"ד, מתוכן כאמור 141 יח"ד מיועדות לזוכי 'מחיר למשתכן', ואילו 70 יח"ד נוספות ואקסקלוסיביות יימכרו לשוק החופשי.

גם השיווק לשוק החופשי מתקדם בצעדי ענק, ובחברה מדווחים על מכירתן של 20% מיח"ד המיועדות לשוק החופשי.

הפרויקט כולל  דירות 3, 3.5, 4 ו-5 חדרים, לצד דירות גן ופנטהאוזים מפוארים.

הפרויקט יכלול 11 בניינים, בכל אחד מהם 5 קומות וכן קומת מרתף עבור מקומות החניה.

מחירה של דירת 4 חד' בשוק החופשי, הינו החל מ- 2.600 מלש"ח, ואילו פנטהאוז בן 5 חד' בפרויקט נמכר החל מ-3.340 מלש"ח.

פרויקט concept  כרמים במבשרת ציון מהווה חלק משמעותי מהקמתה של שכונת 'נופי הסלע' במבשרת ציון, שתכלול בשלב זה כ-600 יח"ד במסגרת מחיר למשתכן, ו-300 יח"ד המיועדות לשוק החופשי. בעתיד, צפויה השכונה ליהנות מבנייתן של 500 יח"ד נוספות. השכונה החדשה, על כל המתקנים והמבנים הציבוריים שבה, נבנית במקביל להקמת מתחמי הדיור,  מה שיאפשר לרוכשים להיכנס לדירה חדשה כאשר כלל התשתיות מסביב כבר מוכנות ופעילות. בין היתר, ייהנו הרוכשים ממתחמי מגורים אינטימיים עם נוף עוצר נשימה, המתוכננים בקו אדריכלי מוקפד, פארקים וגינות ציבוריות, מרכזי ציבור ומסחר, בנייני משרדים, בתי ספר, מוסדות חינוך וכבישים שיחברו את השכונה החדשה לצירי תנועה ראשיים.

אופיר שרון, מנהל השיווק באורון נדל"ן:
"המכירות בפרויקט עולות על כל הציפיות, ואנו גאים ושמחים על כל משפחה שבוחרת להצטרף לפרויקט המצליח. היתרון הענק של הפרויקט, שצפוי להתאכלס בתוך כשנתיים, הוא העובדה שהדיירים יוכלו ליהנות לא רק מדירה חדשה, אלא משכונה חדשה, פעילה ומתפקדת כבר מיומם הראשון כאן".