פשוט מושלמת

שלום ליגה ב', בהצלחה בליגה א'. קבוצת הבוגרים של הפועל ירושלים/מבשרת ציון. 18 ניצחונות מ-18 משחקים (צילום: באדיבות הקבוצה)
שלום ליגה ב', בהצלחה בליגה א'. קבוצת הבוגרים של הפועל ירושלים/מבשרת ציון. 18 ניצחונות מ-18 משחקים (צילום: באדיבות הקבוצה)
כדורסל בוגרים: תמה העונה בליגה ב'. הפועל מבשרת, שהבטיחה עלייה לליגה א' - עם מאזן מושלם של ניצחונות

משחקי רביעי בערב, 23.6

בוגרים, ליגה ב', מחוז ירושלים:  הפועל ירושלים/מבשרת ציון התארחה אצל הפועל מטה יהודה/הרטוב למשחק אחרון לעונה חלומית זו, גברה עליה 57:46 וחתמה את העונה עם מאזן של 18 ניצחונות ואפס הפסדים.. לעומתה, הפועל הרי יהודה, המדורגת במקום העשירי והאחרון התארחה אצל אליצור גוש עציון/אפרת, הפסידה 82:71 וסגרה עונה עגומה עם שני ניצחונות בלבד מ-18 משחקים.

נערים ב', מחוזית ירושלים: הפועל ירושלים/הראל התארחה אצל אליצור מודיעין והפסידה 67:50. על פי אתר איגוד הכדורסל לא צפויים לקבוצה משחקים נוספים והיא מדורגת במקום החמישי.

נערים א', ארצית דרום: הפועל ירושלים/מבשרת ציון התארחה אצל הפועל באר שבע/עומר וגברה עליה 64:47. הפועל הרי ירושלים התארחה אצל הפועל 'ליאל' ירושלים וניצחה בתום משחק צמוד 70:67, ניצחון 17 ברציפות מפתיחת העונה וללא הפסדים. מבשרת מדורגת במקום החמישי ועל פי אתר איגוד הכדורסל לא צפויים לקבוצות אלה משחקים נוספים.

משחקי אמש, חמישי, 24.6

ילדים א', לאומית מרכז: הפועל הרי ירושלים אירחה את אליצור לוד וגברה עליה 45:30. על פי אתר איגוד הכדורסל לא צפויים לקבוצה משחקים נוספים והיא מדורגת במקום החמישי.

משחקי היום, שישי, 25.6

ילדים ב', ירושלים ב': הפועל ירושלים/הר אדר תארח את הפועל ירושלים/פסגת זאב.

ללא משחקים בקרוב

נוער, ארצית דרום: הפועל הרי ירושלים.

נערים א', מחוזית ירושלים: הפועל ירושלים/הראל.

ילדים ב', ירושלים א': הפועל ירושלים/מבשרת ציון.

נערים ב', לאומית דרום: הפועל הרי ירושלים .