פתיחה מתוקה

אחרי ציפייה ארוכה הגיע ביום שלישי הרגע - ראש המועצה גזר את הסרט וסניף 'גולדה' החדש והמרשים פתח את שעריו במתחם החדש שבקניון 'הראל' * תושבים רבים הגיעו וזכו למנת גלידה על חשבון הבית * אלעד מזרחי, אחד הבעלים: "לתושבי מבשרת מגיע הטוב והמתוק ביותר"

ביום שלישי, פעמיים כי טוב, זה קרה. הסניף המקומי של רשת הגלידריות 'גולדה' פתח את שעריו. רבים מתושבי מבשרת והסביבה בכלל וילדים ובני נוער למכביר בפרט היו שם כשזה קרה. מה זה היו שם? הקדימו לפחות בשעה מ'שעת השין' (16:00) והמתינו בסבלנות ובציפייה רבה למרות החום הלוהט ששרר בחוץ.

בשעה 16:00 הגיע ראש המועצה יורם שמעון, כאשר הוא מלווה על ידי מנכ״ל קניון 'הראל' אבי שטרית, והתכבד בגזירת הסרט. או אז נפתחו הדלתות וכולם זכו להיכנס פנימה ולקבל גלידה און דה האוס וליהנות מהפנינג פתיחה מתוק וססגוני שנמשך עד חצות לשמחת תושבי היישוב, שהצביעו ברגליים ובאו לטעום מן הגלידה המשובחת של 'גולדה'.

אז עכשיו יש לנו במבשרת עוד מותג על וסביר להניח שמי שיגיע לסניף המקומי יוכל ליהנות גם מנראות המקום ובעיקר מטעמי הגלידה הרבים והמשובחים.

זה המקום להכיר את שלושת השותפים הצעירים שיחזיקו את הסניף וינהלו אותו – אלעד מזרחי, איתי לנקרי ורועי אייבינדר. אלעד מזרחי, תושב היישוב, מסר ל'זמן מבשרת': "היישוב מבשרת ציון קיים שנים רבות ויש בו הרבה דברים טובים וחיוניים, אבל דבר אחד היה חסר – מקום ליהנות בו מגלידה טובה ואיכותית. שותפיי ואני זיהינו את הצורך והבאנו לכאן את הרשת הטובה ביותר – 'גולדה', כי לתושבי מבשרת באמת מגיע הטוב והמתוק ביותר. אנו שמחים מאוד על הצלחת אירוע הפתיחה, ההיענות האדירה והתגובות החמות והמפרגנות. אנחנו מרגישים היטב עד כמה תושבי היישוב חיכו למקום כזה וכמה הם שמחים על בואה של רשת 'גולדה' לכאן. נשמח להמשיך ולשרת את תושבי מבשרת והסביבה לעוד שנים רבות".

מנכ"ל הקניון אבי שטרית: "חיכינו הרבה זמן למותג הזה ולאירוע הפתיחה ובשעה טובה הגיע הרגע החגיגי. אני שמח בשביל תושבי היישוב, שלפי התורים הארוכים שנראו פה, חיכו ליום הזה. זו סנונית ראשונה של המתחם החדש וצפויים לנו בקרוב אירועי פתיחה של מותגי מזון מובילים נוספים. עוד החודש, אחרי תשעה באב, ייפתח הסניף של 'פסטה בסטה' ובעוד כחודשיים ייפתח 'קפה לנדוור'. כך יהיה לנו מתחם בילוי יפה ומושקע, עם מקומות ישיבה ואווירה נעימה".