"צועדים ביחד, איתכם ולמענכם"

צילום: דור שרון
צילום: דור שרון
רשת גלי נרתמת למאבק להחזרת כל השבויים הביתה ומשיקה שרוכים צהובים בעלות של 10 שקלים - כל ההכנסות קודש למטה משפחות החטופים

שרוך הסאטן הצהוב הפך במלחמת "חרבות ברזל" לסמל המאבק לשחרור החטופים שנלקחו לשבי החמאס בעזה, בשבת השחורה של השביעי באוקטובר.

רשת גלי ממשיכה לתרום למען מטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים, בכדי להשאיר את שחרורם והחזרתם הביתה בראש סדר העדיפויות. במסגרת זו משיקה גלי שרוכים צהובים,  בכל סניפיה, כאות הזדהות עם צבע המאבק.  עלות השרוכים לצרכן:  10 ₪ –  כל ההכנסות קודש למטה המשפחות החטופים.

לצד השרוכים, הרשת תחלק ללא עלות מגנטים עם ההסמא- BringTheHomeNow , # מחכיםלכםבביתעכשיו –  אותם ניתן למגנט לרכב, בבית ובכל מקום אשר יזכיר לכולנו מה המטרה החשובה באמת.

עד כה רשת גלי תרמה אלפי זוגות נעליים ופריטים משלימים למשפחות, חיילים וחיילות הנמצאים בחזית ושאופים להמשיך להתגייס ללחימה עד שכולם ישובו הביתה.

לדברי גנית אלון, סמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה בקבוצת בריל, המפעילה את רשת גלי: " אירועי השבת השחורה השאירו אותנו כמו את כל עם ישראל המומים וכואבים ואנו בקבוצת בריל מגויסים לעשות כל מה שאפשר כדי לתמוך בתושבי העוטף ומשפחות החטופים. שרוכי הנעליים הצהובים נועדו להזכיר לכולנו שעם השמחה על חזרתם של חלק מהחטופים עדיין יש בשבי בעזה חטופים בכל הגילאים וכולם ללא יוצא מן הכלל צריכים לחזור הביתה עכשיו!"

עוד מסרה אלון: "ברגע זה ממש מוחזקים בשבי חטופים חפים מפשע, תינוקות, ילדים, הורים, אחיות, אחים, קשישים, חיילים, חיילות, אהובים על ידי מאות משפחות שנכלאו לסיוט הזה בעל כורחם. כל שנייה חשובה וכאזרחים חובתנו להתגייס למשימה החשובה כדי לוודא ביחד שלא ישכחו אף אחד ולו לרגע".

חברת גלי הוקמה בשנת 1975, כמותג ישראלי איכותי בתחום ההנעלה והייתה לרשת הנעליים לכל המשפחה הראשונה בישראל. כיום רשת גלי נמצאת בבעלות קבוצת בריל והיא מונה 70 סניפים בכל רחבי הארץ.