צלילי המוזיקה באזורנו

שני מוזיקאים צעירים ומצטיינים ממטה יהודה נבחרו לנגן בקונצרט הקיץ של התזמורת הפילהרמונית הצעירה, תחת שרביטה של המנצחת הבינלאומית המוערכת קתרין לארסן

אנחנו על המפה גם במוזיקה קלאסית. שני נגנים צעירים ומצטיינים מיישובי המועצה האזורית מטה יהודה, נבחרו לנגן עם התזמורת הפילהרמונית הצעירה של המרכז למוזיקה ירושלים בשני קונצרטים שיתקיימו בקרוב בירושלים ובתל אביב בניצוחה של קתרין לארסן מגווייר מבריטניה. מדובר בשתי כנריות צעירות ומבטיחות: נעה מויאל, תלמידת י"ב מעמינדב; ואביגיל טל, תלמידת כיתה ו' מרמת רזיאל.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה היא תזמורת הנוער הסימפונית המובילה בישראל. היא פועלת בניהולו של המרכז למוזיקה ירושלים משכנות שאננים ומורכבת מ-100 המוזיקאים והמוזיקאיות הצעירים הבולטים ביותר בישראל, בגילאי 14-18, אשר נבחרים לשורות התזמורת מכל הארץ. בעשור האחרון, העמידה התזמורת למעלה מ-1,000 בוגרים, מוזיקאים ומוזיקאיות מצטיינים, שממלאים תפקידי מפתח בקהילת המוזיקה הקלאסית בישראל ובעולם.

במהלך חופשת הקיץ, יקיימו נגני הפילהרמונית הצעירה קורס מרוכז בן עשרה ימים ובו ינגנו מבוקר עד לילה בהדרכת טובי המוזיקאים מהארץ ומהעולם ובראשם כאמור קתרין לארסן מגוויר; ובסופו יקיימו את הקונצרטים בניצוחה.

מועדי הקונצרטים:

חמישי, 21.7, 19:00, אולם הנרי קראון, תיאטרון ירושלים.

שישי, 22.7, 12:30, אולם לואי, היכל התרבות על שם צ'רלס ברונפמן תל אביב.

להזמנות: אתר המרכז למוסיקה, www.jmc.org.il או בטל' 02-5090300.

מחיר כרטיס: 145/110 שקלים. מחירים מיוחדים לתלמידים עד גיל 18.