צעד ראשון בעולם הדיגיטלי

צילום: סאני תקשורת
צילום: סאני תקשורת
סאני תקשורת מציגה את טאבלט הילדים TAB TAB KiDS 

חברת "סאני תקשורת", היבואנית, המשווקת הרשמית של מכשירי Samsung בישראל, משיקה לראשונה את TAB TAB KiDS – פיתוח משותף של סאני ו-Samsung ישראל – טאבלט הילדים שינעים את זמנם עם משחקים, תוכניות לימוד וסרטונים, ויאפשר להורים ביטחון וראש שקט.

בעולם דיגיטלי מלא באפשרויות ובמכשירים מתקדמים, חשוב שהילדים יעשו את הצעדים הראשונים שלהם בעולם הדיגיטלי עם TAB TAB KiDS המותאם במיוחד עבורם ומאפשר להם חוויה בטוחה, שמחה ונוחה.

בפועל, מדובר כעת ב-Galaxy Tab A7 Lite המונע על ידי מערכת Samsung Kids. הטאבלט שוקל 366 גרם בלבד, עוביו 8.0 מ"מ, והוא מגיע עם כיסוי רך ובטיחותי לילדים המשמש גם כזרוע תלייה לרכב, בצבעים ורוד וכחול. האחסון המובנה עומד על ‏32GB‏/‏64GB עבור כל הסרטונים ברזולוציה גבוהה, התמונות והקבצים שלכם, ותוכלו גם להרחיב אותו עם כרטיס MicroSD עבור שטח אחסון נוסף – עד 1TB.

עם TAB TAB KiDS הילדים של Samsung הם יוכלו ליהנות בכל מקום מסרטים ומשחקים בתצוגה של 8.7 אינץ' ומצורה קומפקטית ונוחה שתאפשר להם לנוח בזמן הצפייה או המשחק כדי שתוכלו למשוך את הכיף כמה שרק אפשר. חשוב לדעת, מסגרות ממוזערות מספקות יחס גוף/מסך גדול יותר מבלי להגדיל את הטאבלט. הצורה הקומפקטית והנוחה עוזרת למנוע מידי הילדים להתעייף, גם כשהם ישחקו/יצפו במשך שעות.

הצעדים הראשונים של ילדיכם בעולם הדיגיטלי יהיו בטוחים באמצעות Samsung knox השומרת על הנתונים הפרטיים, מגנה מפני מתקפות זדוניות באמצעות פלטפורמה מגובה בחומרה ומרובת שכבות. זאת כאשר הטאבלט נפתח בעזרת סיסמה על ידי ההורים ומותאם מבחינת התכנים, כולל הגנה מפני תכנים לא הולמים עבור ילדים, YouTube Kids, חנות אפליקציות ייעודית לילדים ועוד.

Samsung Kids היא סביבה בטוחה ומותאמת מראש עבור ילדכם שתאפשר להם לסייר בשמחה ולהתחבר לעולם. עם פעילויות ידידותיות למשפחה שגם מבדרות את הילדים וגם מעודדות אותם ללמוד ולהתפתח. בעזרת Samsung Kids ניתן להגדיר מגבלות לזמן משחק וכן גישה לאנשי קשר וליישומים ספציפיים, כמו גם לקבל דוח שימוש כדי לראות מה ילדכם עושה, או ודאו שהם רואים רק את מה שהולם.

עוד ב-Samsung Kids – תנו לילדיכם לשחרר את היצירתיות שלהם עם החברים החדשים שלהם. עם מצלמה ידידותית לילדים וגישה לאינטרנט, ילדיכם יוכלו לעקוב אחר הדמויות "קרוקרו" האופנתי, "קוקי" השף המתלמד, "ליסה" חובבת המוזיקה, "בובי" היצירתי והחברים החדשים "ליאו" ו"פין".

בכך, ילדכם יוכל למצוא עוד אתגרים להתמודד איתם עם מבחר משחקים חדשים ומגוון תכנים מהנים, כדי שילדכם יוכל לבנות, ליצור ולתרגל מיומנויות חדשות עם פרויקטים מתאימים לגילו, שיעניינו אותו וילמדו מדע ומתמטיקה, בהנאה מקסימלית.

בנוסף, הטאבלט מגיע עם Family Link של google המאפשר להורים להבין מה הילדים עושים כשהם משתמשים במכשיר שלהם, לנהל הגדרות פרטיות והגדרות חשבון, הגבלת זמן מסך, הכוונת תכנים ייעודיים, עדכון על חיי הסוללה, איתור את הילדים באמצעות GPS ועוד.

ניתן להזמין באתר, ברשת חנויות Samsung ואצל המשווקים המורשים:

https://www.samsungmobile.co.il/tablet/galaxy-tab-kids/e000000208

https://www.samsungmobile.co.il/tablet/galaxy-tab-kids/e000000207