קבלו את Sheecooi

על משקה קקאו פראי וחדש שמיוצר בישראל מתרכובת מיוחדת ומחומרים טבעיים בלבד

חדש בישראל: משקה קקאו שמיוצר כולו מחומרים טבעיים והפך ללהיט.

היזם והאיש מאחורי משקה הקקאו הפראי והחדש הוא אלכס וסרמן, הילר ויועץ רוחני, שנשבה בקסם הקקאו בטקס אינדיאני מסורתי והחליט להנגיש את ה-Sheecooi לקהל הישראלי. משקה הקקאו הפראי עשוי 100 אחוז חומרים טבעיים ולראשונה בעולם משולב עם תמרים שלמים, מה שמבטיח את האיכויות שלו כצמח שאולי יחליף את הקפה שלכם.

ה-Sheecooi הוא משקה שעשוי מפולי קקאו פראי שהגיעו היישר מאקוודור. מסע בן שמונה שנים של איש אחד שהתאהב בקקאו ובסגולותיו. וסרמן פגש את משקה הקקאו לראשונה בטקס אינדיאני. המשקה שהוגש לו היה קר, דלוח ומר מאוד. וסרמן שהבין  שעד כה לא שתה קקאו אמתי. הוא עבר חוויה ייחודית וסוג של הארה שקשה להסבירה במילים וקשורה בפתיחת הלב. הוא היה בטוח שהמשקה ששתה היה 'מחוזק' בכל מיני צמחים שמשנים מצבי תודעה. לאחר שחקר, הבין שזה הקקאו בתצורתו הטבעית.

הקקאו ידוע גם בקהילה המדעית כצמח בעל תכונות מרפא. הוא משקם את הלב, מגביר את זרימת הדם למוח, מרפא כלי דם, אנטי סרטני ומרפא חיידקים בגרון. הוא גם משפר זיכרון, מחדד יכולות קוגניטיביות, משפר קואורדינציה ובעיקר פותח את הלב. וסרמן יצא למסע התחברות עם הקקאו. המסע, שארך שנים, כלל את הנגשת הקקאו לקהל הרחב. אלכס ורעייתו אילנה החלו להסתובב עם תרמוס שבתוכו המשקה המיוחד ויחדיו חרשו את הארץ מצפון לדרום, כדי לחשוף את הפלא לכל מי שנקרה בדרכם והיה מוכן להתנסות. אחרי שחקר והתעמק במשקה, הוא פיתח מוצר שמחד יהיה מהיר וקל להכנה ומאידך יהיה איכותי ומשובח ביותר. את המוצר שפיתח חילק לחברים הקרובים. רבים מהם סיפרו שהקקאו הצליח לגמול אותם מהקפה.

המשקה מיוצר במפעל 'מאמא יארה' שבאזור התעשייה תפן בצפון, בקו ייצור שפותח במיוחד עבורו, בתקנים הכי גבוהים ומחמירים וברמה בינלאומית כמוISO, ASAP  ו-GNP, שאף יאפשרו ייצוא לארצות הברית ולמדינות רבות בהמשך הדרך. בניגוד לשאר העולם, שמייצר את המשקה עם מוצרי המתקה שאינם בריאים, כאן, לראשונה בעולם, עשוי משקה שיקוי הקקאו מפולי קקאו פראיים, תמרים שנועדו להמתקתו ותבלינים. המשקה מגיע כגרגרים יבשים שלהם מוסיפים מים חמים והוא מוצע בשני גדלים שונים: 200 גרם (44 שקלים) ו-420 גרם (88 שקלים).

את משקה הקקאו מכינים מ-15 גרם (כף) גרגרים ומוסיפים 35 מ"ל מים רותחים שיכסו  את הגרגרים. בכל אריזה יש בוחשן מיוחד עשוי מעץ, רעיון שנבע מאמו של וסרמן שהבינה שהמשקה מתערבב ונמס טוב יותר אתו. בזמן הערבוב והמסת המשקה, כדאי לקחת רגע של שלווה, לסדר את המחשבות, להתמקד במציאות שאנחנו רוצים לזמן לעצמנו ולברך את עצמנו. המשקה הוא 100 אחוז טבעי, ללא גלוטן, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל וללא סוכרים מעובדים.

כשר פרווה בהשגחת הרבנות מעלות תרשיחא.

את משקה שיקוי הקקאו ניתן לרכוש רק באמצעות אתר האינטרנט: www.Sheecooi.co.il או בטלפון 0526865616.