קונצרט החג של החגים

חן צימבליסטה (צילום: אלכסנדר חנין)
חן צימבליסטה (צילום: אלכסנדר חנין)
האקדמית תל אביב יפו חונכת בית בחגיגיות ומארחת את תזמורת מפעל המוזיקה ואורחים מיוחדים

תזמורת מפעל המוזיקה, בניצוחו ובניהולו המוזיקלי של חן צימבליסטה, חונכת את ביתה החדש באקדמיית תל אביב יפו עם קונצרט בכורה חגיגי במיוחד שבו היא מארחת את קונסרבטוריון 'מגניפקט' ירושלים ואת עמותת 'מקור ילדי המוזיקה'. 60 דקות של מוזיקה שמימית מהארץ ומהעולם.

בתוכנית: יצירות מאת אנטוניו ויוואלדי (קונצ’רטו לארבעה כינורות), תייסיר אליאס (מברוק), אסטור פיאצולה (ליברטנגו, אובליביון) ושירי עם מאת יוני רכטר, שלמה גרוניך, בנימין יוסופוב ואגילס לויטס.

אורחים מיוחדים: און קדוש (עוד); קונסרבטוריון מגניפיקט ירושלים עם טניה בלצר, מובילת תחום כלי הקשה לצד 10 תלמידים ממזרח ירושלים ומבית לחם; עמותת 'מקור ילדי המוזיקה' שפעילה ביפו ועובדת עם נוער בסיכון מייסודו של רן שמעוני.

פרופ' דרור ורמן, נשיא המכללה האקדמית תל אביב–יפו: "אנחנו מתרגשים לבשר על שיתוף הפעולה החדש של המכללה האקדמית תל אביב-יפו עם עמותת מפעל המוזיקה של חן צימבליסטה, שני ארגונים ששמו להם כמטרה את בניית החברה המשותפת בישראל על כל מרכיביה. הנגנים שישתתפו בקונצרט מגיעים מכל קצות הארץ ומכל מרכיבי החברה בה: מירושלים המזרחית, באר שבע, בית לחם, גבעתיים, יפו, מעלה אדומים, עיבלין, קרית ביאליק, ראשון לציון, שפרעם ותל אביב".

עמותת מפעל המוזיקה צימבליסטה מקיימת פעילויות מוזיקליות וחינוכיות של פסטיבלים, קונצרטים, סדנאות וכיתות אומן. העמותה מפגישה בין מוזיקאים מובילים לנוער מוזיקלי מצטיין בדגש על דו קיום ורב תרבותיות.

הקונצרט יתקיים ביום שישי, 31.12, בשעה 13:30, באקדמיית תל אביב יפו, רח' חבר הלאומים 10. 

הכניסה חופשית, על פי הנחיות משרד הבריאות.

לפרטים נוספים: https://did.li/OzD5q.