'קופסא ישראלית'

צילום: איה וינד
צילום: איה וינד
מיזם חדש המאפשר משלוח מתנות ייחודיות ומשתנות מישראל לחברים ובני משפחה ברחבי העולם * החודש, מוקדשת הקופסא לעיר ירושלים

'הקופסא הישראלית' (Israeli Box), הוא מיזם ישראלי חדש ומרתק שמטרתו לקרב את ישראל לעולם באופן יצירתי וייחודי. המיזם מאפשר לכם משלוח של מוצרים ישראלים ייחודיים ומשתנים על בסיס חודשי ועל טהרת תוצרת ישראל באמצעות מנוי חודשי או משלוח בודד. מטרת המיזם היא גם לסייע ולחשוף עסקים ישראלים קטנים ועמותות ברחבי הארץ ללקוחות ואוהבי ישראל בכל רחבי העולם. כל קופסה מכילה 5-6 מוצרים שונים, כולם עוצבו ויוצרו בישראל ולפיכך גם ההפתעה למקבל מידי חודש היא מושלמת ומי מאיתנו לא אוהב לקבל קופסת הפתעות.

בכל חודש נבחר נושא אחר ודרכו מסופר הסיפור הישראלי. מטרת המיזם היא לאצור את הקסם של ישראל היפה, היצירתית, היזמית והמרתקת. כל המוצרים נארזים כמתנות הפתעה מרהיבות בקופסא מעוצבת ויפה ונשלחים לכל רחבי העולם.

החודש מוקדשת 'הקופסא הישראלית' לעיר ירושלים, שציינה לאחרונה 54 שנים לאיחודה ולשחרורה. לרגל התאריך החגיגי ולכבודה של ירושלים, יוצרה 'קופסא ישראלית' מיוחדת שכל מוצריה נרכשו מעסקים ירושלמיים. כל פריט בקופסת ההפתעות מספר סיפור אחר על העיר ירושלים ומציג זווית חווייתית אחרת של בעיר. עלון מפורט, שנכתב במיוחד, משולב בקופסא ומעשיר את מקבל הקופסה בלמידה נוספת על העיר ירושלים.

כאמור, בכל קופסא יש פריטים מגוונים: משהו טעים, מוצר מפנק בעל ניחוח נעים, פריט אומנות ופריט מעוצב מנייר. המוצרים והעסקים הקטנים נבחרים בקפידה ולרוב אלה מוצרי בוטיק שכמעט לא ניתן להשיגם מחוץ לישראל. בכל קופסא משולב גם פריט שנרכש מעמותה ישראלית יצרנית, שכן החזון של המיזם כולל סיוע לקהילות נזקקות כגון 'יד לקשיש', 'מארג', עמותה ירושלמית התומכת באוכלוסייה מבוגרת קשת יום, 'בית סוזן' ו'גוונים של מתוק' – שתי עמותות שמטרתן לסייע לנוער במצוקה שנפלט ממסגרות, עמותות לבעלי מוגבלויות ועוד.

את המיזם 'הקופסא הישראלית' ייסדה ומנהלת מאיה בלבן, יזמית ישראלית שמעוניינת לחבר באמצעות קופסאות ההפתעה אנשים מכל רחבי העולם לישראל, שהיא כה אוהבת. "יותר מכל  אני מעוניינת שאנשים ברחבי העולם ישמעו ויכירו את הסיפור שלנו, את היצירה והיוזמה הישראלית במיטבה. להכיר את העסקים הקטנים והאנשים הגדולים ומלאי היצירתיות שאת מוצריהם אני רוכשת, אורזת ושולחת".

את 'הקופסא הישראלית' ניתן לרכוש גם כקופסת מתנה חד פעמית לעצמך או לאדם אהוב וגם באמצעות מנוי חודשי. קיים מגוון של 15 קופסאות שכל אחת מהן מתמקדת בעולם תוכן אחר הקשור באופן ישיר לישראל ותרבותה.

'הקופסא הישראלית' מוצעת במגוון מחירים וניתן גם להרכיב קופסאות בהתאמה אישית עבור ארגונים ורוכשים פרטיים המעוניינים במתנות אישיות מטעמם.

למידע נוסף ולהזמנות: 052-6150509 (מאיה) ובאתר www.israelibox.co.