קורונה במבשרת: 17 חולים פעילים

אילוסטרציה: pixabay
אילוסטרציה: pixabay
יממה כזו לא ידעו ביישוב גם בימים הקשים ביותר * מתוך 210 בדיקות בלבד, התגלו 11 מאומתים

הקורונה תופסת אחיזה ביישוב ובענק. רק לפני פחות מחודש ציינו בסיפוק חודשיים ללא אף חולה אחד פעיל. ואז החלה הקורונה להתפשט בכל ערי ישראל. זה התחיל עם חולה אחת, בשבוע שעבר ולפני שבועיים חמישה ועכשיו לא פחות מ-17.

ראש המועצה יורם שמעון פנה במסר לתושבים: "לאחר שבחודשים האחרונים, הצלחנו לשמור על תחלואה נמוכה ביישוב, אנו נמצאים שוב, בהתמודדות משמעותית עם נגיף הקורונה בארץ בכלל וביישוב בפרט. נכון להבוקר, ישנם 17 חולים מאומתים לנגיף הקורונה ביישוב, וכן 162 תושבים נוספים הנמצאים בבידוד. כמו כן, מתוך 210 בדיקות מעבדה ביממה האחרונה, 11 חולים חדשים התגלו בבדיקות כחיוביות לנגיף".

"נתונים אלו הינם תמרור אזהרה עבור כולנו", כתב יורם שמעון בנימה דואגת, אך לאור הניסיון המקומי יודע שיכול להיות גם אחרת, "מהמלחמה המשותפת שלנו בנגיף הקורונה בשנה וחצי האחרונות, אנו למדים כי הדרך היחידה להתמודד עם הנגיף ולהביס אותו, היא – לצאת ולהתחסן. בכדי שלא יוטלו על מבשרת ציון הגבלות בהמשך – כולנו נדרשים בשלב זה, להגביר את ההקפדה על הנחיות משרד הבריאות. אין דרך אחרת! אני קורא לכל אחת ואחד מכם להקפיד ממ"ש: מסיכות, מרחק, שמירה על היגיינה. זכרו, כולנו רקמה אנושית אחת. רק יחד ננצח את הקורונה".