קיץ אופנתי

מיש: רשת האופנה לי קופר קידס משיקה קולקציית 'חופשת הקיץ' לבנים * קולקציה חדשה לקיץ 2022 * מיועדת לבנים בני 4 עד 14

רשת האופנה לי-קופר קידס משיקה בימים אלה את 'קולקציית חופשת קיץ' לבנים מגלאי 4 ועד 14.  הקולקציה כוללת מגוון רחב של פריטים המתאימים לכל שעות היום ולכל אירוע . מגוון פרטי לבוש המתאימים לקייטנות, לחופשות, טיולים, לים, לברכה,  ולשעות אחה"צ. הקולקציה עוצבה תוך הקפדה רבה על התאמתה לקיץ הישראלי.

קולקציית קיץ 2022 משלבת בתוכה שלל סגנונות והשראות: ספורט קלאסי, אלמנטים עתידים, פלטת פסטלים ועוד..

ניתן למצוא בקולקציה החדשה פריטים בעלי אופי ספורטיבי: בדי רשת, כותנה לייקרה ואינטרלוק-כל אלו הם בדים שמאפשרים גמישות ומתיחה ונותנים לילד תחושת נוחות מקסימלית, חולצות לייקרה עם דפוסים מבריקים וכן גופיית רשת עם מכנס תואם למראה חליפת ספורט מעולם הכדורסל.

כמו כן קיימת פריטים  עם אלמנטים עתידיים: דפוסים שזוהרים בחושך, בדי ניילון עם מתיחה שנותנת תחושת נוחות מקסימלית. ניתן למצוא מכנס קרגו מניילון עם סיומת גומי, בגד ים עם דפוס שחור על שחור והרבה תוויות גומי.  כמו כן קיימות חולצות מ-100% כותנה בצבעי פסטל, עם דפוסים צעירים שלקוחים מעולמות הגלישה והסטריט, הרבה מכנסיים שטופים בצבעוניות בהירה וטכניקות דפוס פשוטות.

לצד הקולקציה המגוונת,  מציעה לי קופר קידס גם ליין של פריטי ג'ינס נוחים ו"קלים" לעונת הקיץ : ג'ינס עם קרעים, טלאים , שפשופים וסוגי גימור נוספים במבחר של גזרות. בקולקציה מגוון רחב של ג'ינסים קצרים,  מכנסי ברמודה ומכנסי ג'ינס ארוכים המתאימים לכל שעות היום ולכל אירוע.  

קולקציות "לי קופר קידס" מובילות את הטרנדים החמים והעדכניים בעולם האופנה לצד איכות בלתי מתפשרת עם דגש מיוחד על הפרטים הקטנים מתוך מחשבה על נוחות הלקוחות.

מידות : ג'ינסים – 1-2 ועד מידה 16, חולצות- ממידה 3 (בחלקה) ועד מידה 16

 טווח מחירים:

ג'ינסים:  149-199 ₪

ברמודות ג'ינס: 119-149 ₪

טי שרטים: 59-129 ₪

ברמודות סריג: 69-139 ₪

חולצות אריג: 129 ₪

מכנסיים מחויטים: 149-179 ₪

בגדי ים: 79-99 ₪

עכשיו כל הפריטים בלי קופר קידס במבצע, כולל הקולקצייה החדשה:

רוכשים ב 400 שח ומשלמים רק 250 שח – המבצע יערך עד ה 12.7.2022.

ניתן להשיג  בכל סניפי רשת לי קופר קידס ברחבי הארץ